Zhodncoení víkendu 10-11.únor

Ačko jde do napínavého finále. Bečku se dramatizuje boj o 2.místo a junioři v poloviční sestavě v Liberci

Junioři v poloviční sestavě

Junioři odjížděli k dalším dvěma zápasům do Liberce ve značně zdemolované sestavě. Vinou nemocí a začátku prázdnin chybělo šest hráčů základní sestavy. A navíc se při rozcvičení před prvním utkáním zranil Vojta Kostka. S Turnovem tedy devět statečných odbojovala cennou remízu 3:3, když v samém závěru místo našeho tlaku jsme museli ubránit dvojnásobnou přesilovku soupeře. V druhém utkání nás čekal už poměrně těžší soupeř z Liberce. První třetinu jsme ještě ubránili, ale potom už se začala projevovat větší odpočatost i kvalita soupeře a skóre začalo hrozivě narůstat v náš neprospěch. V poslední třetině jsme už začali riskovat a při hře v šesti jsme dokázali konečný výsledek zkorigovat na 4:8. Na závěr je potřeba klukům poděkovat jak se s nepřízní nejenom počasí vypořádali a v obou zápasech bojovali na 100%

.

S muži B jsem dnes odehráli dvě naprosto rozdílná utkání.

Nejprve jsme celkem jasně porazili v pěti mužích nastoupivší Roudnici C 12-7. Následně jsme ale vinnou řady hrubých chyb v obraně a nedůrazu v útoky podlehli Mostu B 5:13.

Muži A z Prahy bez bodu

Mužům se proti lídrovi soutěže Wizardum nepovedlo získat ani bod. V posledním zápase sezóny příští víkend má udržení jasný vzorec. Musíme proti CHomutovu B získat více bodů než Teplice proti vítězovi soutěže Wizardům, kteří snad v pozici už jistého vítěze zápas odjedou naplno.