Zhodnocení víkendu 17-18.února

Muži se zachránili a dorost se staršími žáky splnili své cíle.

Přípravka s jedním týmem v Liberci

Přípravku nečekalo v Liberci nic jednoduchého. Jarní prázdniny nám sesekaly počet dětí na 9, a tak místo klasických 2 týmu se do hry zapojil jen jeden. Na hale jsme se domluvili, že z původního harmonogramu uděláme trochu Freestyle a hráli jsme tak 3 zápasy za sebou, z toho 2x s FBC Liberce a 1x s Panthers Liberec, s kterými to bylo na 3. třetiny.
Naši soupeři byli od začátku nad naše síly a museli jsme si tak dávat v každém zápase a v každém minutě hlavně dílčí cíle. Ty se občas dařilo plnit, občas zase ne. Každopádně si děti dnes zahrály do sytosti. Po týdenní pauze tedy zpět do tréninkového procesu.

.

Starší žáci a dorostenci v jednom dni

Pro tyto dvě kategorie to nebyl jednoduchý den, ale povedl se a splnili se dva cíle. Satrší žáci hráli v posledním zápase o 1.místo, ovšem v sestavě bez největších tahounů, kterří už byly o 20 km dále v Chomutově na dorostu. I v okleštěné sestavě pod vedením  Járy Kanicha však s Teplicemi uhráli zajímavý výsledek 2:3. Dorost měl za cíl přivézt z prvního kola nějaký ten bod a to se povedlo hned v prvním utkání proti Panthers Praha, kde jsme vyválčili 2 body za výhru po nájezdech. V druhém utkání proti Chomutovu jsme tahali za kratší provaz a prohráli 4:9.

Muži A v posledním zápase zachráněni

POzápasové hodnocení trenéra : Úkol splněn, divize udržena. V úvodu utkání jsme měli trohu problémy s obranou a nechali Chomutov několikrát skórovat. Pak jsme se ale srovnali a hráli jsme to co potřebujeme. omohla nám svělá druhá třetina a pak už jsme si zápas pohlídali.