Do tělocvičny na ZŠ Vojanova přijeli v sobotu florbalisti a florbalistky z Litvínova, Žatce, Ústí a samozřejmě domácího Děčína. Florbalová sobota byla pro přípravka nezvykle dlouhá. Jelikož ve městě chybí odpovídající hala, kde by šlo postavit alespoň dvě hřiště pro přípravku, musel se turnájek rozdělit na dvě části. V té dopolední se představili děčínští Blue a v odpolední zase White. 

Premiérový domácí turnaj ukázal kromě kvalitního bufetu i vyrovnané zápasy obou našich týmů s Žatcem. Především whiti předvedli drama jak se patří a zlepšeným druhým poločasem se probojoval k remíze, která byla doprovázena výbornou atmosférou. V dalších zápasech vynikali klasičtí děčínští tahouni, ale ti také museli smeknout před výkony litvínovských i ústeckých individualit. Děčínští trenéři pak byli nespokojeni se slabým pohybem hráčů a hraček, který se určitě musí zlepšit. Na hřišti bylo vidět, kdo za to umí vzít a lítat po hřišti jak motorová myš a kdo je naopak spíše lenoch :) Na druhou stranu se nám podařilo zapojit do hry další nové děti, které si odbyly premiéru. Ještě bychom rádi vypíchli výkon Honzíka Bicence, který oproti loňsku udělal velký posun a jeho zarputilost na hřišti a nasazení na 120% spojené se snahou něco s míčkem vymyslet, dělalo trenérům velkou radost ????

Domácí turnaj je vždy spojen i s domácím bufetem. Tímto bych rád poděkoval všem, kteří se na něm podíleli buď přípravou nebo především osobně svým servisem přímo za pultem ???? Věřím, že na příště se rodiče dokáží protočit a u bufetu uvidíme další usměvavé tváře :) 

Pochvala patří i rodičům, kteří do tělocvičny dorazili podpořit své ratolesti a opět přání do dalších turnajů, vemte s sebou i další rodinné příslušníky a udělejte pořádný kotel ????