Trenéři se na poslední domácí turnaj rozhodli nominovat větší počet hráčů a hráček než je běžných 10 na tým. I v tomto počtu je však zapotřebí udržet všechny přítomné soustředěné a v tempu. K tomu nám mělo posloužit rychlé střídání všech 4 trojic. V tomto ohledu byl první zápas dvou děčínských družstev ideální přípravou...

Děčínské zápasy bývají většinou takové "přáteláčky". To tentokrát rozhodně neplatilo. Oba děčínské týmy chtěly utkání urvat pro sebe, hráči i hráčky nechávali na hřišti maximum a zápas tak všechny přítomné pohltil. Skvělá atmosféra se následně přenesla i na další utkání proti Roudnici a Teplicím.

Utkání blůček a wajtů proti Roudnici měla podobný průběh. Pěkné, vyrovnané mače s parádní atmosférou, kdy musel Děčín v obou případech otáčet a v obou případech se to podařilo. Nasazení bylo z naší strany v onou případech výborné.

Proti Teplicím se nejdříve postavil tým bílých. Zápas to byl ještě o chlup těžší než s Roudnicí, ale znovu se jednalo o vyrovnanou bitvu. Především rychlostí schopnosti Teplických hráčů byly na vysoké úrovni a utéct tak po mantinelu už nefungovalo. Střeďáků se na turnaji moc neobjevilo a střely z úhlu si brankář soupeře pohlídal. Výsledkově 2:3 není žádná trága a výkon našeho týmu byl super, takže celkově pochvala.

Posledním zápasem turnaje byl střet Teplic a modrého Děčína. Děčíňáci měli před tímto utkáním 2 mače volno a pravděpodobně už se všichni viděli doma na obědě. Do utkání jsme vstoupili ospale, bez energie a tak nějak "se už nechtělo". Děčíňáci byli všude pozdě, toho tým Teplic dokonale využil a sázel jeden gól za druhým. Motivační proslov o poločasové pauze zabral jen na chvilku a i zbytek druhé půle se nesl v ospalém duchu. Děčín si zde prostě vyhrát nezasloužil. Je to škoda, takovýto odmakaný turnaj by si zasloužil hezčí tečku :/

Rádi bychom touto cestou poděkovali rodičům, kteří se starali o náš pověstný bufet. Mockrát děkujeme.

Děčín BLUE : Roudnice 4:2
Děčín WHITE : Teplice 2:3
Děčín WHITE : Roudnice 6:4
Děčín BLUE : Teplice 2:8