Den 1. - Neděle - Rekordní účast

První příjezdový den řešíme třetím rokem individuálně. Stejně jako minulý rok proběhl bezproblémově. Měli jsme krásné počasí a ubytování jsme vzhledem většímu počtu a požadavků také zvládli. Žádné další stěhování národů se během dne nekonalo.

Po obědě jsme si stačili zahrát florbal i zasoutěžit mimu halu. Odkaz na fotky najdete zde pod článkem a nějaké zábavné video najdete na klubovém facebooku. Děti po delší době mohly střílet góly a bylo na nich vidět, že je to baví. Večer jsme si zablbli – házeli sáčky, soutěžili s trubkami nebo rozvíjeli své smysly a obratnost krku. Před druhou večeří jsme se pak všichni protáhli a hůra do koupelny a do hajan.

Trenérská porada byla na první den plná úkolů, ale hlavně jsme se dozvěděli jaké bude tradiční video téma. Věříme, že i letos Vás nápad potěší, i když se jedná zase o něco jiného. Děti jsou všichni v pohodě a soustředění si užívají. Moc Vás pozdravují.

Foto neděle 31.7.Den 2. - Pondělí - První přátelák

Druhý den nám nabídnul hodně haly. Až se nám k večeru zdálo, že toho mají děcka plné zuby. Vše zajíždí do svých kolejí. Už nám nechybí kostka osudu za zapomenuté věci, táborová měna už koluje mezi dětmi a trička už mají všichni. Prostě první dva dny plné organizačních povinností je za námi. Musíme konstatovat, že letos jsou děti opravdu jedlíci a velkou pochvalu si zasloužila večerní znojemská s rýží. Tu děti kuchařům chválili. Martina se Silvou, které mají na starost svačiny hlásí, že děti jsou jak kobylky a všechno snědí, takže máme radost, že jim chutná.

Večer patřil prvnímu přáteláku, který si užili elevové. Sportovně musíme uznat, že pražští elevové byly lepší a zaslouženě  vyhráli. Co bychom však rádi vyzdvihli byla atmosféra, která byla díky plné hale dětských fanoušků výborná. Video se k vám jistě nějak dostane.

Na úterý chystáme volnější den a narušení stereotypu programu. Natočíme zábavná video, hokejky hodíme do koutu a možná zajdeme do bazénu. Sledujte nás na FB.

Hlašky  2.dne :

Elév : kolik je ten přátelák s Prahou ?

Trenér : myslím, že 0:3 prohráváme

Elév : já vím čím to je

Trenér : a čím ?

Elév: já jsem je viděl cvičit jógu

Trenér : tak aspoň víme jak na to

Situace : Hráč z přípravky doběhne do pokoje zdravotnice a směje se jak blázen a křičí : on se smíchy pos…l. Zdravotnice nerozumí a tak přípravák opakuje, že kamarád se smíchy pos…l. Nevěřící zdravotnice je zavedena do chatky, kde stojí jiný přípravák s trenkami u kolen a hrozně se směje, že si smíchy ,, nasr…..l do gatí“. Zbylý trenéři se pak divý proč přes cestu do koupelny běží přípravák dóle bez. Ano i toto se nám zde děje.

Foto pondělí 1.8.2022


Den 3. - První mix turnaj

Ráno jako každé jiné. Děti vstávají, na nástupu najdou ve ztrátách své věci a jde se na snídani. V úterý jsme však v dopoledním tréninku měli venkovní hry a natáčení videa, což příjemně oživilo program. Děti se videi pobavily. Po obědě kde zachutnal holandský řízek s kaší jsme si udělali na místním zimáku mix turnaj. Jeden turnaj hrála přípravka s elévy a druhý turnaj mlži se strži. Motivací byla výrazná makalková odměna.

Po večeři jsme si udělali bláznivou olympiádu a kompenzaci. Den utekl jak voda a zítra nás čeká více haly a týmové focení. Snad ty trika budou ještě reprezentativní!!!?? Den nabídnul docela dost hlášek, tady jsou některé z nich.

Hlašky  3.dne : výroba videa

Elév 1 : Jakou budeš reprezentovat zemi

Elév 2 : asi Londýn

Elév 1 : a jaký má hlavní město

Elév 2 : ticho

Hlašky  3.dne : nandavání jídla (dělají trenéři)

Trenér : kolik si dáš ?

Elév  : tak akorát

Přípravkář : málo prosím

Mladší žák  : stačí

Starší žák : nandej mi jako pro pořádnýho chlapa

Hlašky  3.dne : příprava na turnaj

Elév : Budu potřebovat hokejku na turnaj?

Trenér : ne asi

Elév  :  no já si ji stejně radši vemuFoto úterý 2.8.2022


Teplo nám bylo  a ještě bude

Teplý den nám naštěstí vyšel na den, kdy jsme měli k dispozici dostatek haly a mohli jsme se před nepříjemným slunkem schovat. Hry a florbal byly hlavní obsah, který jsme dnes okořenili týmovým focením.

Večer si přátelák odehráli mladší žáci. I přes jejich velkou snahu také s Tigers jasně prohráli. Druhé večeři si dnes užily děti zapékané tousty, které nám trenérka Silva a zdravotnice Marťa připravily.  

Starší žáci navázali na úterní běžeckou vytrvalostní časovku středeční stihačkou, kterou opět ovládnul Lukáš Malát. Navíc večer starší žáci popřáli spoluhráčce Terezce k narozeninám a dali si na oslavu pizzu. Zítra bychom rádi vzhledem k absenci haly a předpovědi zavítali do bazénu.

Hlavním čtvrtečním cílem je zvládnout teplé počasí a nezavařit děti, zafandit našemu Ačku, kteří odehrají v Rumburku přátelák s Pískem, zkusit dostat nejstarší část na fotbalgolf a vypustit do světa soutěžní videa našich tréninkových skupin.

Hlašky  4.dne : příprava na turnaj

Trenér : už sis koupil něco ? (myslí sladkost na baru)

Elév : ano, můžu si koupit ještě něco

Trenér : ne, každý si mohl koupit dvě věci

Elév  :  ale já to potřebuju koupit domu

Trenér : a co chceš koupit domu ?

Elev : koupím mamince flašku slivovice


  Foto středa 3.8.2022


5.DEN – áčko dorazilo

Dnes jsme se dostali do bazénu. Skákali jsme ze skokánku a dováděli v brouzdálku. Pozor i přípravkáři si skočili z 3m skokánku. Nejstarší kategorie navíc vyrazila na fotbalgolf a večer byl ve znamení přátelských zápasů. Hřeb byl zápas mužů s Pískem, který skončil 0:2 pro Jihočechy, ale kulisu 100 fanoušků si oba týmy užily. Poslední kategorií, která měla přátelák s Tigers byli starší žáci, ale ani ti neprolomili tygří sevřetí. Věříme, že dnešní vypuštění olympijských videí se Vám líbilo a hlasujete a sdílíte. Zítra máme dražbu, balíme, uklízíme a hrajeme druhý díl mix turnaje. K druhé večeři chystáme překvapení v podobě párku v rohlíku. 

Trenér : ,, Namazejte se, jdeme ven

Hráč : po chvilce přichází - mě to trošku ukáplo


Hlašky  5.dne : rvačka

Trenér : co se stalo

Přípravka postižený : on mě kopnul do kulí

Trenér : ty si ho kopnul ?

Přípravka útočník :  ne nekopnul

Přípravka postižený: jojo viděl jsem to na vlastní oči

Trenér : to si spíš cítil na vlastní kůži

Foto čtvrtek 4.8.2022