Blue skupinu čekaly tři zápasy a k tomu prvnímu nastoupili modří proti Ústí. Od samého začátku se jednalo o jednoznačnou záležitost, děčínští hráči a hráčky hráli více s míčkem, dostávali se častěji k zakončení a tím pádem stříleli více gólů.

Druhé utkání bylo jiné kafe. Žlutý tým Litvínova disponoval velice šikovnými hráči, kteří se s tím nemazali a hned v prvních třech střídáních vsítili 3 branky. Brzká ztráta o tři góly vnesla do hlaviček děčínských hráčů nejistotu a lehkou nechuť jít znovu na plac, ale pár gólíků do kasy soupeře negativní myšlení hned zase vyhnalo a nakonec bylo ze střetnutí Děčín Litvínov utkání turnaje! Zápas skončil za stavu 11:14 pro Litvínov, ale všichni přítomní si ho užili. Jak hráči, tak trenéři i fanoušci.

Po těžkém utkání přišlo na řadu Štětí, kde byl opět Děčín tím zkušenějším celkem. Dlouho se však nedařilo gólově odskočit a na střídačce byla cítit lehká nervozita z toho „že to nejde“. Převaha se ale nakonec ukázala i na světelné tabuli a Děčíňáci mohli slavit.

White tým měl v rozpisu utkání pouze dva zápasy, zato 3x10minut. Ten první proti druhému celku z Ústí byl zpočátku vyrovnaný jak herně, tak skórem. Přeci jen lehkou herní převahu dokázali Děčíňáci přetavit v úspěch a mohli vyhlížet druhých zápas s Litvínovem Black.

Litvínov se na turnaji prezentoval velice dobře a i Black skupina hrála velice jistě a efektivně. Hlavně s efektivitou v zakončení se občas Děčínské celky napříč kategoriemi trochu perou a i tomto utkání to byl poměrně výrazný rozdíl. Litvínov nás přestřílel a zaslouženě vyhrál.

Děkujeme všem rodičům za podporu v hledišti a výpomoc s naplněním a organizací našeho úžasného bufetu.

Sestava:

BLUE: Kanich, Hejna, Procházka, Macho, Kroupa, Krumel, Šubrt F., Beránková, Humlíčková, Kyralová

WHITE:  Řezníček, Dzuba, Karkule, Bartůšek, Kubelka, Hedbávný, Svoboda, Šubrt D., Vondráčková, Horáčková