Pro většinu dětí byl turnaj v Lounech určitě zážitkem. A to třeba i proto, že se na něj jelo týmový busem, což byla pro některé premiéra :) Do haly jsme dorazili, když už byl hrací den rozjetý. Rozdělili jsme se na Blue a White, společně se rozcvičili a šlo se na vzájemný souboj. Bylo vidět, že se jedná o první zápas a že se týmy dobře znají :) Kluci a holky byli k sobě benevolentní a navzájem se ani moc nebránili. Několik pohledných akcí ale bylo vidět na obou stranách a utkán bylo velice vyrovnané s těsnou výhrou pro White.

Pak už jel každý za sebe. Oba týmy se popasovali s domácími, kteří také dodali 2 týmy a tuto čtveřici doplnil ještě Most. White především fyzicky nestačil na jeden z celků z Loun a Mostu. Proti větším hráčům se sice snažili a postupně se v každém zápase zlepšovali, ale na přesně střílející soupeře nestačil. V posledním zápase si ale spravili chuť a druhý domácí celek přehráli, ikdyž zadarmo to nebylo, a to je dobře.

Ani tým Blue si nevěděl rady s Mostem, který byl sice v menším počtu, ale oproti Děčínu měl tedy na hřišti neustále silné hráče. S oběma lounskými celky to pak byly vyrovnané zápasy jak herně, tak výsledkově. Celkově nás těší, že se nám podařilo v zápasech prostřídat všech 18 dětí, kteří si dosyta zahrály a opět získaly nové zkušenosti. Do Loun nakonec dorazilo i několik rodinných příslušníků, kteří přijely podpořit malé florbalisty/tky. A za to děkujeme.

Sestava 

Beránek, Bláha A., Bláha F., Domín, Hedbávný, Karkule, Klinovský, Plachý, Tesař, Vaníček, Vlček, Vrba, Závora, Vondráčková, Šklíbová, (ze ZŠ Tyrše: Kremla, Běhunek, Kilinger)