V tomto týdnu jsem dokončili přípravu rozpisu a rozdělení na novou sezónu 2022-23, která začíná týdnem od 5.září. Každoroční alchymie možností tělocvičen, trenérů a dodržení co největšího smyslu a efektivity rozdělení tréninkových skupin nám ukázala následný rozpis. Pokud někdo v něčem vidím problém, prosím ozvěte se na číslo 775862628, budeme řešit individuálně, popřípadě vysvětlíme a zkusíme najít nejvhodnější indi řešení. Asi nejčastěji se to bude týkat sourozenců.

Novinky pro sezónu :

  • Tréninky předpřípravky pro děti 5-6 let
  • Rozdělení kategorie elevů ročníkově
  • Vytvoření dvou skupin mladších žáků
  • Mužský B tým

Přehled pro sezónu 2022-23

A) Předpřípravka - jedná se spíše o pohybové hry s troškou florbalu :)

  • Seznam : nově otevřeno pro děti ročníku 2016-18
  • Tréninky : čt 17:00-18:00 ZŠ Březová
  • Trenér : Husličková Kája, ???

B) Přípravka

  • Seznam (26):
    2014 - Beaver X., Karkule J., Friš, Málek, Běhunek, Mrvová, Klínovský, Tesař, Špaček M., Vaníček, Buriánek, Roud
    2015 -  Koštíř, Bicenc, Hloušková, Baloun M., Ryska, Hauptman, Bláha A., Vlček, Maťátko, Hedbávný, Barta
    2016 – Barvík, Kafka J., Vistr
  • Tréninky :
    Středa 17:30-19:00 ZŠ Tyrše
    Pátek 16:00-17:15 ZŠ Březová
  • Trenér : Miško Petr, Silva Roudová, Bláha Vlasta

C) Elevové – jsou rozděleni do dvou tréninkových skupin dle ročníku narození

  • C1) Seznam 2012 (14) :
    Hložek, Kremla, Procházka T., Falta, Fišer, Kilinger, Špaček, Tichánský, Hajn, Řezníček, Baloun V., Hoza
  • Tréninky skupiny 2012 :
    Sportovní pondělí : střídá se bazén a KS centrum
    a) bazén (15:15-16:45) – obě skupiny
    b) KS centrum na Starém městě 17:30-18:30
    čtvrtek 17:00-18:30 ZŠ Vojanova
    Pátek 15:30-17:00 ZŠ Vojanova
  • Trenér : Matza David, Řezníček František
  • C2) Seznam 2013 (14):
    Polesný, Bláha F., Domín, Plachý, Vrba, Závora, Hykl, Beránek, Urban, Holub, Moc, Mocová, Špánek, Gacík
  • Tréninky skupiny 2013
    Sportovní pondělí : střídá se bazén a Ks centrum
    a) bazén (15:15-16:45) – obě skupiny
    b) KS centrum na Starém městě 17:30-18:30
    Úterý  16:00-17:30 ZŠ Vojanova
    Pátek 17:00-18:30 ZŠ Vojanova
  • Trenér : Matza David, Beránková

D) Mladší žáci jsou rozděleni do dvou tréninkových skupin

  • D1) Seznam :  5+1 skupina (21)
    Bartůšek, Horák, Dzuba, Macho, Bajan, Hypša, Hedbavný, Svoboda, Kubelka, Šubrt, Šubrt, Kanich, Krumel, Novák J., Klaudy R., Hejna, Šklíbová, Karkule, Polák, Kroupa, Volf T., Beránková
  • Tréninky skupiny 5+1
    Sportovní pondělí : střídá se
    a) bazén (15:15-16:45) – obě skupiny
    b) KS centrum na Starém městě 17:30-18:30
    Středa  15:30-17:00 ZŠ Vojanova
    Pátek 15:15-16:30 ZŠ Tyrše
  • Trenér : Štěpánek, Beránek


  • D2) Seznam 3+1  skupina (18)
    Králová, Švarc, Šafařík, Votápek, Skalka, Beaver, Křížek, Mahn, Kalas, Procházka, Žoha, Kafka A., Amálie Humlíčková, Horáčková, Kyralová, Vondráčková M, Vondráčková D., Beran, Pech

  • Tréninky skupiny 3+1
    Sportovní pondělí : střídá se
    a) bazén (15:15-16:45) – obě skupiny
    b) KS centrum na Starém městě 17:30-18:30
    Středa  17:00-18:30 ZŠ Vojanova
    Pátek 16:30-17:45 ZŠ Tyrše
  • Trenér : Štěpánek

Starší žáci – jsou rozděleni do dvou tréninkových skupin

  • E) Seznam :  starší žáci A (25)
    Mittelbach V., Mittelbach V.,Bräuer, Ledvinka, Rathousky O., Jiruš, Fujera, Novák M, Huk, Piskora, Dusík, Mataj, Volf M., Vrátil, Josef Novák, Horák, Mlejnek, Dej, Král S., Bára, Vondráček, Blahovec, Hueber, Salaba, Král Š., Müller
  • Tréninky :
    Sportovní pondělí : kondiční se střeleckým – 17:00-18:30 ZŠ Vojanova
    Ut  16:00-17:30 ZŠ Tyrše
    Pátek 16:45-18:00 / 18:00-19:15 ZŠ Tyrše (ještě v řešení)
  • Trenér : Vybíral, Štěpánek, Fidler, Huslička

  • F) Seznam :  starší žáci B (22)
    Zima, Nistor, Ruif, Kubiček, Barta D., Konáš, Mlateček, Machač, Novák J., Škoda, Burger, Vlasák, Sluťák, Rajtr, Lukáš Novák, Kofroň, Zelenka, Fiala, Švorc, Klaudy J. (Machačová, Anderlová, Nygrýnová – můžou hrýt ještě za starší žáky, ale můžou se domluvit i s Ústím)
  • Tréninky :
    Úterý  18:00-19:30 ZŠ Březová
    ČT 15:30-17:00 ZŠ Vojanova
  • Trenér : Kozák

G) Dorost, Junioři, Muži A

  • Seznam (25) : 
    Drobný, Havriljak, Bräuer, Petrášek, Zeman, Dašek Martinec, Vybíral, Vrátil, Záruba, Fidler, Matza, Ponert, Sochor, Mašek, Plechatý, Pongrácz, Zikmund, Duda, Pšenička, Kostka, Zvěřina, Slánský, Novák Luboš (Kužel, Ruml, Luboš Novák - kombinace mužů a starších žáků A)
  • Tréninky :
    St  19:00-20:30 ZŠ Tyrše
    Pátek 19:15-20:45 ZŠ Tyrše
  • Trenér : Miško, Zikmund, Fidler


H) brankářský trénink

  • Seznam (10) : 
    Gomani z kategorie elevové, mladší žáci, starší žáci
  • Tréninky :
    Pondělí 17:00-18:30 Vojanova
  • Trenér : Miško