Přípravkové debuty

Přípravka dnes hrála v Krupce a máme radost, že si své první florbalové zápasy mohlo užít několik nováčků. A ještě větší radost nám udělaly jejich výkony na hřišti. Nejprve jsme sledovali vzájemný duel, v kterém se hrál útočný florbal a padalo hodně branek. White i Blue si poradili s Jirkovem a těžké zápasy svedli především s Teplicemi. White byli od začátku přesvědčivější a Teplice zdolali, Blue museli v utkání dne otáčet nejen skóre ale především výkon. To se podařilo a byl z toho dramatický zápas se vším všudy, který nakonec skončil plichtou.

Mladší žáci 3+1 a první domácí pořádání

Mlži 3+1 letos poprvé pořádali domácí turnaj na Vojanovce. Zlepšený výkon oproti prvnímu turnaji vedl ke dvěma výhrám a jedné prohře. Rodičům děkujeme za pomoc s bufetem, který je letos laděn do zdravější verze.
Mladší žáci 5+1 se udrželi v 2.koše

V Ústí jsme udrželi druhý výkonnostní koš když jsme porazili Ústí a remízovali s Chomutovem. Lovosice nás vypráskali 0:9 a oplatili nám porážku z minulého kola. Ve všech zápasech jsme však zaostávali v kombinační hře, soupeřům jsme se vyrovnali v bojovnosti. Dlouhodobě by při našich schopnostech nebylo dobré hrát 2.koš, protože až moc času trávíme bráněním a nerozvíjíme se ve hře s míčkem.Dorost

V dalším kole 2 ligy dorostu jsme navštívili Liberec, kde na nás čekali relativně slabší soupeři. Chtěli jsme střelecky oživit druhý útok, proto jsme udělali menší přesuny na postech. Tento krok nám vyšel a výsledkem byly dva jednoznačné výsledky kdy nám soupeři nevstřelili ani jeden gól.

FBC DDM Děčín : TJ Turnov B

FBC DDM Děčín : Starý Harcov
Muži A se v Kobylisech drželi, ale na body to nestačilo

V utkání jsme se drželi prakticky celých 60min a byť domácí byli kvalitnější, šance na body žila. Nejvíce nás mrzí jednoduché chyby, které tvořily výsledný rozdíl. Minimálně stejný výkon ohledně nasazení potřebujeme předvádět i v dalších zápasech. Děkujeme všem zúčastněným za zápas.

FBC DDM Děčín : SH TJ Kobylisy


Muži B letos poprvé v akci a hned na začátek s adepty na postup

Los k nám na prvním turnaji nebyl zrovna milosrdný. Dostali jsme Teplice B, jednoznačně nejžhavějšího adepta na vítězství v soutěži, a Roudnici B, která také bude bojovat o přední příčky. V obou utkáních jsme dle oficialních statistik své soupeře přestříleli, body však brali soupeři. Celkově však první turnaj hodnotíme pozitivně, především jsme si užili zápasovou atmosféru v prima partě. Za 14 dni vyrazíme do Podbořan, kde se utkáme s domácími Tuleny a Teplicemi C, což by pro nás měli být hratelnější soupeři.

FBC DDM Děčín : FD Teplice B
FBC DDM Děčín : BK Real Roudnice


Další víkend

  • 29.října junioři - Kadaň (bus)
  • 30.října elevové - Ústí (indi doprava)
  • 30.října starší žáci A- Chomutov (bus)
  • 30.října starší žáci B - Krupka (indi doprava)
  • 30.října muži A - Kadaň doma