Elevkové řádili v Ústí

Elévové řádili na turnaji v Ústí nad Labem. Oba týmy na úvod odehrály těžká utkání proti domácím florbalusti a obě se podařilo zvládnout na jedničku. Další zápasy jsme taky zvládli, na trénincích nás, ale stále čeká dost práce.

Starší žáci A první win a zvládnutý 3.koš

Starší žáci si vyzkoušeli 3.koš a můžeme říct, že pro začátek sezóny ideální, ale asi by se hodilo něco mezi 2. a 3.košem. Kluci zahráli dobře v roli papírového favorita pro Žatci i Podbořanům a slušný zápas jsme předvedli i proti favoritovi koše Chomutov - v porování s prvním měřením sil byl tento zápas z naší strany florbalovější. Kluci tedy za tento turnaj mají pochvalu a jde vidět, že práce z tréninku se nám začíná ukazovat.

FBC DDM Děčín : Jazzmani Žatec
3:0

FBC DDM Děčín : Florbal Chomutov 3:6


FBC DDM Děčín : Podbořany 11:1

Starší žáci B poprvé bez bodu

Krupce se Béčku nezadařilo a poprvé v letošní sezóně nebodovalo. Snad to je to nakopne a další turnaj nějaké ty body přidajíFBC DDM Děčín : SK Dubí

FBC DDM Děčín : BK Real Roudnice


Junioři ztratili i získali body s Kadan, pak stříleli

Juniori odehráli dobrý turnaj, kde získali 4 body. Škoda neproměněných šanci v prvním utkání, což nás připravilo o lepší výsledek. V turnaji hráči  dokázali zlepšit nasazení, které musí přenést na další turnaj.


FBC DDM Děčín : FBC DDM Kadaň

FBC DDM Děčín : Florbal Chomutov B


Muži A sahali po bodech s Kadaní

Letošní sezóna je zachranářská, to už se ví. Kluci taky podle toho bojovali v zápase s Kadaní, ve kterém předvedli výborný výkon a s druhým týmem v lize drželi krok ještě v 50 min, ale nakonec jsme prohráli 5:7. Do dalších zápasů nám však tento výkon otevírá dveře k jiným bodům.

FBC DDM Děčín : FBC DDM Kadaň


Další víkend

  • 5.listopadu přípravka - Ústí (indi)
  • 6.listopadu mlži 3+1 - Litoměřice (tranzit + auto)
  • 6.listopadu mladší žáci 5+1 - Chomutov (bus)
  • 6.listopadu dorost - Strupčice (bus)
  • 6.listopadu - muži B - Podbořany (indi)
  • 6.listopadu - muži A - Slaný (indi)