Přípravka

Whitům na turnaji dělalo problém střílení gólů, ale důležitější bylo, že se dokázali do šanci dostat. První zápas s Mostem byl hodně bojovný a nakonec s těsnou výhrou pro naše barvy. V podobném duchu se neslo i další utkání, v něm zase naopak bylo šťastnější družstvo Ústi. V posledním zápase proti ústeckým elévkám padalo nejvíce branek a tady tahal Děčín za kratší konec.

Blůčka si v úvodním utkáním proti začínajícím ústeckým prckům sice připsali výhru, ale utkání bylo vyrovnané a kvalitnější výkon v dečínské brance. Ve druhem střetnutí proti Kadani jsme viděli zápas dne, který strhnul i fanoušky a slyšet byl jak děčínský, tak kadaňský tábor. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a v dramatické koncovce byl o branku nakonec šťastnější Děčín. V závěrečném utkání proti Teplicím to byl především souboj individualit, ve kterém měli tepličtí vice šancí a taky lepší zakončení a zaslouženě vyhráli.
Mladší žáci 3+1 třikrát těsně

Mladší žáci odehráli tři vyrovnaná utkání. V prvním, proti domácím Litoměřicím, se nepovedl začátek, avšak manko 0:5 se podařilo smazat a konečný výsledek 5:6 tak není žádná hanba. Stejným výsledkem pak skončilo i druhé utkání proti Teplicím a o pouhé tři branky nedopadl ani match proti Dubí. Byť jsme si domů odvezli tři prohry, nebyla to herně žádná tragédie a turnaj byl hodnocen spíše pozitivně. 


Mladší žáci 5+1 vyhráli druhý koš

Mlžáci v Chomutově hráli 2. koš a bylo to takové dejavuez 1.koše. Turnaj se tak dal vzít jako test našeho 2 mesíčního posunu. Pokud bychom to tak brali tak jsme se výsledkově i herně určitě posunuli. Oplatili jsme vysokou prohru jak Lípě tak Chomutovu a přehráli i Liberec. První místo tak bylo trošku překvapením. Zasloužili jsme se za ní bojovností a indi výkony. Pořád nás však čeká kus práce, protože výsledky stojí na indi výkonech. Rádi bychom naší hru posouvali kvalitativně a ne jen výsledkově.

FBC DDM Děčín : FBC Česká Lípa 5:3

FBC DDM Děčín : FBC Liberec pink 6:1

FBC DDM Děčín : Florbal Chomutov 5:2
Dorostenci

V neděli jsme jeli do Strupčic s vědomím že nás opět čekají snadnější soupeři. Proto dostali větší porci času kluci na hraně sestavy . I když jsme oba zápasy celkem snadno vyhrály, s Jirkovem 15:5 a Mostem B 14:5, musí třetí lajna ještě na sobě hodně pracovat. Bodově i herně to zase táhli pouze zkušení borci z prvních dvou lajn.

FBC DDM Děčín :  Florbal Jirkov

FBC DDM Děčín :  Vipers Most B


Muži B

Muži B tento vikend vyjeli na svůj druhý turnaj. Tentokrát až do Podbořan, kde sehráli dvě vyrovnaná utkání se svými sousedy v tabulce Teplicemi C a Postoloprty. Oba zápasy probíhaly téměř jako přes kopírák a děčínští i přes vyrovnanou hru museli pokaždé dotahovat náskok soupeře. V prvním utkání se našim podařilo vybojovat bod za remízu 4:4. V tomto zápase je o lepší výsledek připravila nedisciplinovanost, kdy museli bránit 4 oslabení. Ve druhém bohužel náskok soupeře dotáhnout nezvládli a prohráli těsně 4:5. Zde doplatili zejména na neproměněné šance. Tahouny byli v prním utkání dvougólový Miroslav Beránek a ve druhém dokonce třígólový Dan Kubišta. V obou zápasech předváděl neuvěřitelné výkony brankář Vojta Nygrín. Počáteční zklamání z pouhého jednoho získaného bodu nakonec převážily pozitivní emoce z odmakaného týmového výkonu a sportovně stráveného dne ve výborné partě.

FBC DDM Děčín : Florbal Teplice C

FBC DDM Děčín : Postoloprty 
Muži A

Skončila nám série tří zápasů ze špičky soutěže, z nichž ten dnešní byl jednoznačně nejhorším naším vystoupením, které mělo základ v několika klíčových absencích našich hráčů. Od příštího kola začínáme boj o záchranu.

FBC DDM Děčín : FbC Barracudas SlanýNásledující víkend

12.11. starší žáci B (Roudnice) - bus

12.11. elevové (Vojanovka)

12.11. Promítání MS ve florbale v DDM na plátně - více info v ČS

13.11. Muži A ( Nový Bor)

13.11. Starší žáci (Kadaň) - bus