Semily

První zápas jsme začali velmi dobře, kdy jsme vstřelily dvě rychlé branky a soupeř nám dával dost prostoru na tvoření dalších šancí, které jsme si vytvořili a také je proměnili. Speciální zápas to byl pro dva hráče Sam Král vstřelil první gól za A tým (celkově dva na turnaji) a pro Páju Burgera, který vychytal svoji první nulu za A tým žáků, gratulujeme.

Žatec

Čekal nás potencionálně nejtěžší soupeř na turnaji a to se potvrdilo, začátek zápasů jsme měli pod kontrolou a tvořili jsme si jednu velkou šancí za druhou, bohužel soupeř využil svoje brejky a na tabuli svítilo skóre 0:3, i přes 6 šancí do prázdné brány jsme tento stav neotočili a tak jsme zápas prohráli 2:5. Jedno velké pozitivum je, i když jsme byli v 8 hráčích tak, posledních 5 minut se Žatec musel cítit jako na kolotoči, ale bohužel fantastický brankář Žatce je podržel v těchto těžkých chvílích.

Česká Lípa B

Poslední zápas jsme začali zlehka, zklamaní z minulého zápasu a únava se podepsala na začátku zápasu. Poté, když jsme vstřelili, první gól, tak na hřišti bylo plno hráčů z Děčína u každého balonku jsme byli dříve než soupeř. Kluci si zápas užili a tak si odjezd domů oslavili druhou výhrou na turnaji.

Nakonec jsme turnaj zakončili postupem, jelikož Žatec se ocitl ve 4 koši a tak kluci porovnají síly s Ústím, Chomutovem, Litvínovem a Kadaní.