V neděli nás čekal první turnaj mezi těmi nejlepšími a to Libercem,Chomutovem, Lípou a Ústím.

Česká Lípa

První zápas nám měl ukázat, jak na tom budeme. Začátek zápasu byl v režii Lípy, ta během 4 minut utekla o 3 góly a tento náskok ještě zvýšovala. Druhá polovina byla o dost lepší a dokonce jsme si připsali i jeden vstřelený gól.

Chomutov

Velké derby, na které jsme se těšili. Tým Chomutova trénuje bývalý děčínský trenér Peetrs a tak o motivaci bylo postaráno. Úvod zápasu byl snový, rychlý gól nás uklidnil a mohli jsme hrát svoji hru, které přineslo vedení o 3 branky. Ve druhé polovině byl Chomutov lepší a přiblížil se na 4:5, vedení jsme nakonec udrželi.

Liberec

Zápas byl velmi podobný  jako s Lípou, jen byl daleko lepší start do utkání. Liberec se vška nakonec také rozstřílel a utekl o 4 branky a zápas jednoduše kontroloval až do konce.

Ústí

Buď sestup z koše a nebo udržení o to šlo v derby s Ústím. Zápas byl velmi nervózní a vždy, když jsme vstřelili branku, Ústí přispěchalo z odpověďí. Až za stavu 2:2, kdy jsme vstřelily gól z velké tlaku, na to Ústí neznalo odpověď. Do konce utkání  jsme vítězství stvrdili brankou, kdy Ústí hrálo bez brankáře.


Tento turnaj nám ukázal, že na první koš máme. Velká bojovnost v utkání s Chomutovem a Ústím, kdy nám šlo o hodně pochvala pro všechny.Pochvala pro Honzu Rumla, který ve všech utkání nás velmi podržel.