Česká Lípa
Z minulého utkání jsme se chtěli poučit a nedělat jednoduché chyby na středu hřiště, které nás srážely dolů. V 10. minutě to vypadalo zase na debakl, stav 3:0 nebyl ideální, ale hra tomu neodpovídala a tak ve druhé polovině jsme byli daleko lepší, bohužel jsme neproměňovali gólové šance a tak po dobrém výkonu jsme prohráli 5:3.

Liberec

Čekal nás velmi těžký soupeř a favorit na MČR, kluci do tohoto zápasu šli velmi dobře naladěni. Taktika, která byla pro tento zápas připravena, se plnila na 110% a za stavu
3:3 vytáhl velmi důležitý zákrok Ruml a i hned na to jsme utekli o dva góly. Náskok, který jsme měli, zvýšil Rathousky a tak závěr patřil Děčínu a porazili jsme Liberec 6:4

Chomutov

Zápas s Chomutovem jsme velmi podcenili, měli jsme po dobrých zápasech nos nahoře a tak to dopadlo. Nedařilo se vůbec nic, jak v útoku ani v obraně a Chomutov byl lepší a zasloužil si tak vyrovnat 30 sekund před koncem.

Lovosice

Fyzicky jsme na tom nebyli nejlépe a únava byla znát, ale na to se nedá vymlouvat. Velkým faktorem byl gólman Lovosic, který si troufám říct jim vyhrál zápas, k tomu velké ztráty v obraně a dobré protiútoky Lovosic stanovily skóre 6:1 pro Lovosice.


Komentář trenéra Patrika Poláka:

Jsem zklamán z toho, že proti favoritům soutěže hrajeme dobrý florbal a proti stejně kvalitním soupeřům nehrajeme to, co chceme. Samozřejmě si cením vítězství nad Libercem, které nepřišlo řádku let, ale je to jen začátek, čeká nás hodně práce.