Turnaj pro děčínské začal vzájemným utkáním Děčín white vs. Děčín blue. V tomto střetnutí byl dominantní celek blue, který rozcupoval své kamarády poměrem 10:2. Od Whitů do byl takový nemastný neslaný výkon, který rozhodně nehodlali zopakovat.

Naopak namlsaná blůčka pak nastoupila proti domácí Roudnici. Utkání bylo po celou dobu jako na houpačce a týmy se přetahovali o vedení.. Ve chvíli kdy jeden celek o gól odskočil, druhý po chvilce srovnal a většinu utkání se tak hrálo za vyrovnaného stavu. Nakonec za vyrovnaného stavu utkání i skončilo.

Další na řadě byli wajti a utkání se Štětím... zde šlo Štětí do vedení 0:2 díky dvěma laciným gólům do naší sítě, ale do zbytku utkání vlétli děčínští jako vyměnění a diktovali tempo tohoto zápasu a přehrávali soupeře především 1na1 (zde došlo i na hlášku "Tyjo, on obličkoval celý hřiště", kterou střídačka vyjádřila obdiv nad uměním svého spoluhráče.) Po závěrečném hvizdu tak Děčín mohli stavit vítězství.

Štětí si následně s malou přestávkou střihlo utkání proti našim blůčkám. I zde šel Děčín do vedení a vybudoval si i solidní náskok. V druhé půlce ale Štětí zahájilo stíhací jízdu, kterou děčínští jen tak tak udrželi a naštěstí z toho byla těsná výhra 7:6.

No a poslední utkání turnaje patřilo White týmu a celku Roudnice. Zde měl ze hry více Děčín, dokázal se i zde prosazovat 1na1, jen chybělo lepší řešení ve finální fázi. Směrem do obrany se dařilo sbírat soupeři dlouhé přihrávky, ale každou sebemenší šanci Roudnice zužitkovala. Došlo až na situaci kdy 20 vteřin před koncem utkání šla Roudnice do vedení. V závěrečném tlaku Děčín nastřelil 2x tyčku a bohužel odcházel poražen. Uronilo se i pár slziček, ale hráči a hráčky za výkon vyslechli od trenéra slova uznání a chválu.