Další turnaj sezóny čekal starší žáky B 13. 11. v Lovosicích. Na turnaj se jelo v dobré náladě a s chutí zlepšit výkon po minulém turnaji. Děčín čekaly dva zápasy proti týmům z opačných stran tabulky.

1.FBC DDM Děčín IV    5:0       SK Štětí

Prvním protihráčem byl tým ze Štětí, který je v současné době na konci tabulky Ústeckého přeboru. Děčínští hráči vstoupili do zápasu aktivně a nechtěli nic ponechat náhodně. Všichni hráči plnili své úkoly a díky tomu kontrolovali průběh zápasu. Protihráčům ze Štětí dovolili naši hráči pouze dvě větší šance, ale s těmi si perfektně poradil děčínský golman.

SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK     6:3    1.FBC DDM Děčín IV

Druhý zápas představoval větší výzvu a to tím, že naši hráči potkali zatím neporažený tým z Litvínova. Litvínov na tento turnaj přivezl velmi mladé družstvo, kterému ale nechyběla technická šikovnost a neúnavný pohyb. Vstup do zápasu byl z obou stran velmi aktivní a hrál se rychlý florbal. Během první a druhé třetiny, ale děčínští udělali několik chyb v obraně, které byly potrestány. Celkově byl zápas vyrovnaný s velkými šancemi na obou stranách. Bohužel Děčín udělal v obraně více chyb než protivník a to rozhodlo o výsledku zápasu.

Sestava: Burger, Bára, Prokeš, Koberec, Novák J., Piskora, Mlejnek, Machačová, Vlasák, Novák L., Anderlová, Fiala, Král