Elévové na prvním turnaji

Ligový start vyšel elévům na Štětí. Nominace byla tentokrát hodně přísná, jelikož na turnaj mohl odcestovat pouze jeden tým, který se poměřil s Teplicemi, domácím Štětím a naposledy s týmem z Loun. Úvodní trable se zvracením a nalezením haly vyústily v hektičtější úvod do zápasu s Teplicemi, který jsme nakonec prohráli. Na další dva zápasy už se elévci mohli řádně připravit a to se také hned projevilo na předvedené hře :-) Nakonec Děčín ochutnal porážku, výhru i remízu. Příště již se dvěma týmy ;-)Junioři jen jeden zápas, porážku Lovosicím nevrátila

Junioři odpořádali turnaj, na který nedorazil Turnov. S tím jsme měli hrát i my, a tak na nás zbyl jen zápas s Lovosicemi, se kterými jsme prohráli minulé kolo 2:5, když jsme šetřili juniory na muže. Tentokrát byl juniorský tým kompletní, ale nezvládl konec zápasu. Remíza tak byla spíše ztrátou.

FBC DDM Děčín : LFP Lovosice


Starší žáci A se lehce zlepšili, ale na 2. koš to stále nestačilo

Ve druhém kole jsme chtěli zúročit tréninkovou dřinu, ale to se nám povedlo jen s Teplicemi. Hlavní kámen úrazu byl druhý zápas proti Panthers Liberec, který jsme odflákli a nedokázali soupeře přetlačit. Ve třetím utkání náš hobití tým s Jabloncem nestihal hlavně rychlostně :) Ráďa Böhme vstřelil svůj první gól za starší žáky.


Starší žáci B ochutnali silný i slabší Litvínov

Na druhém turnaji letošní sezóny potkali děčínští SŽB hned dva týmy z Litvínova (Black a Yellow). Do prvního zápasu jsme se pustili (spíše vplížili) velmi špatně. Bez našeho pohybu a snahy v osobních soubojích šli protihráči do rychlého vedení a přehrávali nás ve všech aspektech hry. Bohužel jsme se nedokázali do zápasu dostat a skončil tedy s vysokým brankovým rozdílem v náš neprospěch. Ve druhém zápasu jsme si chtěli spravit chuť a odjet z turnaje alespoň se třemi uhranými body. Vstup do zápasu byl opět pomalý a líný a zbytečně jsme pouštěli protihráče k šancím a vlastních si tolik netvořili. Ale ve druhé třetině se naši hráči konečně probrali a začali na oponenty šlapat co to šlo a to hned vedlo k odskoku ve skóre, kterou jsme nakonec v klidu udrželi. Takže tento víkend se nepodařil jako první turnajový, ale i přes to si SŽB připsali další 3 body do tabulky.

FBC DDM Děčín : SK Bivoj Litvínov yellow

FBC DDM Děčín : SK Bivoj Litvínov black


Muži A důležitý zápas nezvládli

Tento zápas jsme vnímali jako odrazový můstek. Bohužel jsme se odrazit nedokázali. Výborný fyzický výkon soupeře nám nesvědčil a velký náskok 0:7 jsme smazat nedokázali.

FBC DDM Děčín : BK Real Roudnice


Další víkend

  • 22.října mladší žáci 5+1 - Ústí 
  • 22.října přípravka - Krupka
  • 22.října dorost - Liberec
  • 23.října mladší žáci 3+1 - Vojanovka - POŘÁDÁME
  • 23.října muži A - Praha
  • 23.října muži B - Roudnice