V Ústí se kromě domácího celku utkal ale také s děvčaty z Mostu a také týmem z Podbořan.

FBC DDM Děčín - Florbal Ústí 1:5

První zápas nám nevyšel podle představ. Akce přihraj a běž, které jsme si daly za úkol, nám bohužel moc nešly. Naopak domácí nás v tomto jednoznačně předčili a ukázali, jak to má vypadat. V utkání jsme nebyli úplně bez šancí, ale chyběla větší kombinace a propadali jsme v obranných situacích 1na1.

FBC DDM Děčín - FBK Most Wings G   7:0

Holky z Mostu se toho nebály a od začátku makaly naplno a nedaly svoji kůži lacino. Děčín měl sice hru pod kontrolou, ale v podvědomí kluků bylo vidět, že nemusí jet na 100% a spoustu situací bylo přehraných nebo převažovali individuální finesy. Dlouho bylo skóre ošemetné pouze o 1 nebo 2 branky. Pomohla až zvýšená střelecká aktivita a utkání bylo nakonec i přes řadu osobních soubojů v poklidu dohrané.

FBC DDM Děčín - Mocní Tuleni Podbořany  13:1

Podbořany byly z této party nejslabším celkem a tak jsme v utkání pracovali na dvou konkrétních věcech. Přenášení těžiště hry - na útočné polovině jsme potřebovali více pracovat s míčkem a dostat ho rychleji od jednoho mantinelu k druhému, což vyžadovalo větší zapojení obránců. Druhým prvkem pak bylo střídání během hry. Mezi zápasy pak kluci ještě pilovali hru na schovávanou, ve které opravdu vynikali a byli v ní nejlepší :D

Sestava: Vratil, Bräuer, Ledvinka, Müller, Mataj, Král, Huk, Horák, Fujera, Salaba, Konáš, Volf