Sokol Rudná1.FBC DDM Děčín IV
neděle 5. 12. Divize, 12. kolo SH ZŠ Rudná
  • neděle 5. prosinec 2021
  • SH ZŠ Rudná
  • Divize, 12. kolo
1. FBC DDM Děčín IVSK BIVOJ LITVÍNOV
sobota 4. 12. 1. liga dorostenců, 20. kolo SH TJ Jiskra Nový Bor
10:00
  • sobota 4. prosinec 2021 od 10:00
  • SH TJ Jiskra Nový Bor
  • 1. liga dorostenců, 20. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary1. FBC DDM Děčín IV
sobota 4. 12. 1. liga dorostenců, 20. kolo SH TJ Jiskra Nový Bor
14:30
  • sobota 4. prosinec 2021 od 14:30
  • SH TJ Jiskra Nový Bor
  • 1. liga dorostenců, 20. kolo

Mladší žáci

detail družstva

Mladší žáci

1.FBC DDM Děčín IVFLORBAL JABLONEC Blue
neděle 5. 12. Liga - koše, 4. kolo SH ZŠ Smržovka
9:00
  • neděle 5. prosinec 2021 od 9:00
  • SH ZŠ Smržovka
  • Liga - koše, 4. kolo
SCC SEMILY - Sharks1.FBC DDM Děčín IV
neděle 5. 12. Liga - koše, 4. kolo SH ZŠ Smržovka
11:30
  • neděle 5. prosinec 2021 od 11:30
  • SH ZŠ Smržovka
  • Liga - koše, 4. kolo
FD Teplice - DDM1.FBC DDM Děčín IV
neděle 5. 12. Liga - koše, 4. kolo SH ZŠ Smržovka
12:30
  • neděle 5. prosinec 2021 od 12:30
  • SH ZŠ Smržovka
  • Liga - koše, 4. kolo

Mladší žáci

ASK Lovosice - LFP White1. FBC DDM Děčín IV
neděle 5. 12. Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo SH Roudnice nad Labem
9:40
  • neděle 5. prosinec 2021 od 9:40
  • SH Roudnice nad Labem
  • Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo
1. FBC DDM Děčín IVBK REAL ROUDNICE n/L
neděle 5. 12. Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo SH Roudnice nad Labem
10:30
  • neděle 5. prosinec 2021 od 10:30
  • SH Roudnice nad Labem
  • Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo
1. FBC DDM Děčín IVFlorbal Chomutov Harmonie
neděle 5. 12. Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo SH Roudnice nad Labem
12:00
  • neděle 5. prosinec 2021 od 12:00
  • SH Roudnice nad Labem
  • Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo

Přípravka

detail družstva

Přípravka

1. FBC DDM Děčín IV blue1.FBC DDM Děčín IV black
sobota 4. 12. Liga, 20. kolo Vojanova Děčín
8:30
  • sobota 4. prosinec 2021 od 8:30
  • Vojanova Děčín
  • Liga, 20. kolo
Florbal Ústí white1. FBC DDM Děčín IV blue
sobota 4. 12. Liga, 20. kolo Vojanova Děčín
10:15
  • sobota 4. prosinec 2021 od 10:15
  • Vojanova Děčín
  • Liga, 20. kolo
1. FBC DDM Děčín IV blueFlorbal Ústí red
sobota 4. 12. Liga, 20. kolo Vojanova Děčín
10:50
  • sobota 4. prosinec 2021 od 10:50
  • Vojanova Děčín
  • Liga, 20. kolo

Přípravka

Florbal Jirkov1. FBC DDM Děčín IV white
sobota 4. 12. Liga, 19. kolo SH Krupka
8:00
  • sobota 4. prosinec 2021 od 8:00
  • SH Krupka
  • Liga, 19. kolo
SK Štětí1. FBC DDM Děčín IV white
sobota 4. 12. Liga, 19. kolo SH Krupka
8:40
  • sobota 4. prosinec 2021 od 8:40
  • SH Krupka
  • Liga, 19. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteFlorbal Jirkov
sobota 4. 12. Liga, 19. kolo SH Krupka
9:45
  • sobota 4. prosinec 2021 od 9:45
  • SH Krupka
  • Liga, 19. kolo
1. FBC DDM Děčín IV whiteH
sobota 4. 12. Liga, 19. kolo SH Krupka
10:55
  • sobota 4. prosinec 2021 od 10:55
  • SH Krupka
  • Liga, 19. kolo

Přípravka

1. FBC DDM Děčín IV blue1.FBC DDM Děčín IV black
sobota 4. 12. Liga, 20. kolo Vojanova Děčín
8:30
  • sobota 4. prosinec 2021 od 8:30
  • Vojanova Děčín
  • Liga, 20. kolo
1.FBC DDM Děčín IV blackFlorbal Ústí red
sobota 4. 12. Liga, 20. kolo Vojanova Děčín
9:40
  • sobota 4. prosinec 2021 od 9:40
  • Vojanova Děčín
  • Liga, 20. kolo
Florbal Ústí white1.FBC DDM Děčín IV black
sobota 4. 12. Liga, 20. kolo Vojanova Děčín
11:25
  • sobota 4. prosinec 2021 od 11:25
  • Vojanova Děčín
  • Liga, 20. kolo