Junioři

říjen 2021

ASK Lovosice - LFP
2. liga juniorů - skupina 2, 1. kolo
Sobota 2. října 2021, 9:00, SH Kadaň
ASK Lovosice - LFP
3:11
1. FBC DDM Děčín IV
FBC DDM Kati Kadaň
2. liga juniorů - skupina 2, 1. kolo
Sobota 2. října 2021, 13:30, SH Kadaň
1. FBC DDM Děčín IV
6:10
FBC DDM Kati Kadaň
FD Teplice
2. liga juniorů - skupina 2, 2. kolo
Neděle 17. října 2021, 13:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
1. FBC DDM Děčín IV
10:4
FD Teplice
TJ Lokomotiva Louny
2. liga juniorů - skupina 2, 2. kolo
Neděle 17. října 2021, 16:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
TJ Lokomotiva Louny
1:8
1. FBC DDM Děčín IV
FbC Jazzmani Žatec
2. liga juniorů - skupina 2, 3. kolo
Sobota 30. října 2021, 9:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
FbC Jazzmani Žatec
2:7
1. FBC DDM Děčín IV
FBC Vipers Most
2. liga juniorů - skupina 2, 3. kolo
Sobota 30. října 2021, 13:40, SH TJ Jiskra Nový Bor
1. FBC DDM Děčín IV
7:5
FBC Vipers Most

listopad 2021

ASK Lovosice - LFP
2. liga juniorů - skupina 2, 4. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 14:30, SH Chemik Lovosice
ASK Lovosice - LFP
3:6
1. FBC DDM Děčín IV
BK REAL ROUDNICE n/L
2. liga juniorů - skupina 2, 4. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 16:20, SH Chemik Lovosice
1. FBC DDM Děčín IV
12:0
BK REAL ROUDNICE n/L
FD Teplice
2. liga juniorů - skupina 2, 5. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 9:00, SH Kadaň
1. FBC DDM Děčín IV
10:6
FD Teplice
SK BIVOJ LITVÍNOV
2. liga juniorů - skupina 2, 5. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 12:10, SH Kadaň
SK BIVOJ LITVÍNOV
3:9
1. FBC DDM Děčín IV

prosinec 2021

FbC Jazzmani Žatec
2. liga juniorů - skupina 2, 6. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 9:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
FbC Jazzmani Žatec
1:4
1. FBC DDM Děčín IV
TJ Lokomotiva Louny
2. liga juniorů - skupina 2, 6. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 12:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1. FBC DDM Děčín IV
13:5
TJ Lokomotiva Louny

leden 2022

FD Teplice
2. liga juniorů - skupina 2, 7. kolo
Neděle 9. ledna 2022, 10:30, SH Krupka
FD Teplice
4:7
1. FBC DDM Děčín IV
SK BIVOJ LITVÍNOV
2. liga juniorů - skupina 2, 7. kolo
Neděle 9. ledna 2022, 12:20, SH Krupka
1. FBC DDM Děčín IV
9:5
SK BIVOJ LITVÍNOV
ASK Lovosice - LFP
2. liga juniorů - skupina 2, 8. kolo
Neděle 23. ledna 2022, 11:30, SH SOUŠ ROUDNICE
1. FBC DDM Děčín IV
12:4
ASK Lovosice - LFP
BK REAL ROUDNICE n/L
2. liga juniorů - skupina 2, 8. kolo
Neděle 23. ledna 2022, 14:50, SH SOUŠ ROUDNICE
BK REAL ROUDNICE n/L
3:12
1. FBC DDM Děčín IV

únor 2022

FbC Jazzmani Žatec
2. liga juniorů - skupina 2, 9. kolo
Sobota 19. února 2022, SH SŠT Most Velebudice
1. FBC DDM Děčín IV
5:0
kontumováno
FbC Jazzmani Žatec
FBC Vipers Most
2. liga juniorů - skupina 2, 9. kolo
Sobota 19. února 2022, 9:30, SH SŠT Most Velebudice
FBC Vipers Most
3:8
1. FBC DDM Děčín IV

březen 2022

TJ Lokomotiva Louny
2. liga juniorů - skupina 2, 11. kolo
Sobota 5. března 2022, 12:00, SH Kadaň
1. FBC DDM Děčín IV
11:5
TJ Lokomotiva Louny
BK REAL ROUDNICE n/L
2. liga juniorů - skupina 2, 11. kolo
Sobota 5. března 2022, 15:00, SH Kadaň
BK REAL ROUDNICE n/L
4:24
1. FBC DDM Děčín IV
SK BIVOJ LITVÍNOV
2. liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
Neděle 27. března 2022, 13:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
1. FBC DDM Děčín IV
7:6
SK BIVOJ LITVÍNOV
FBC DDM Kati Kadaň
2. liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
Neděle 27. března 2022, 16:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FBC DDM Kati Kadaň
5:7
1. FBC DDM Děčín IV

duben 2022

FBC DDM Kati Kadaň
2. liga juniorů - skupina 2, 12. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 9:00, Městská SH Louny
1. FBC DDM Děčín IV
6:7
FBC DDM Kati Kadaň
FBC Vipers Most
2. liga juniorů - skupina 2, 12. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 13:30, Městská SH Louny
FBC Vipers Most
1:10
1. FBC DDM Děčín IV
FBC Liberec B
2. liga juniorů - skupina 2, 1. kolo
Sobota 30. dubna 2022, 10:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
FBC Liberec B
5:9
1. FBC DDM Děčín IV
FD Teplice
2. liga juniorů - skupina 2, 1. kolo
Sobota 30. dubna 2022, 13:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1. FBC DDM Děčín IV
5:8
FD Teplice

květen 2022

FLORBAL JABLONEC
2. liga juniorů - skupina 2, 1. kolo
Neděle 1. května 2022, 12:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
1. FBC DDM Děčín IV
3:5
FLORBAL JABLONEC
FBC DDM Kati Kadaň
2. liga juniorů - skupina 2, 1. kolo
Neděle 1. května 2022, 15:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC DDM Kati Kadaň
5:5
1. FBC DDM Děčín IV