Starší žáci

říjen 2021

FBC Česká Lípa white
Liga - koše, 1. kolo
Neděle 17. října 2021, 9:00, SH Česká Lípa
1. FBC DDM Děčín IV
1:10
FBC Česká Lípa white
Florbal Chomutov
Liga - koše, 1. kolo
Neděle 17. října 2021, 10:30, SH Česká Lípa
Florbal Chomutov
4:5
1. FBC DDM Děčín IV
FBC Liberec
Liga - koše, 1. kolo
Neděle 17. října 2021, 12:45, SH Česká Lípa
1. FBC DDM Děčín IV
1:9
FBC Liberec
Florbal Ústí
Liga - koše, 1. kolo
Neděle 17. října 2021, 15:00, SH Česká Lípa
Florbal Ústí
2:4
1. FBC DDM Děčín IV
FBC Česká Lípa white
Liga - koše, 2. kolo
Neděle 31. října 2021, 9:45, Městská SH Chomutov
FBC Česká Lípa white
5:3
1. FBC DDM Děčín IV
FBC Liberec
Liga - koše, 2. kolo
Neděle 31. října 2021, 12:00, Městská SH Chomutov
FBC Liberec
4:6
1. FBC DDM Děčín IV
Florbal Chomutov
Liga - koše, 2. kolo
Neděle 31. října 2021, 13:30, Městská SH Chomutov
1. FBC DDM Děčín IV
2:2
Florbal Chomutov
ASK Lovosice - LFP Black
Liga - koše, 2. kolo
Neděle 31. října 2021, 15:00, Městská SH Chomutov
1. FBC DDM Děčín IV
1:6
ASK Lovosice - LFP Black

listopad 2021

FBC Česká Lípa white
Liga - koše, 3. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 9:45, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Česká Lípa white
8:2
1. FBC DDM Děčín IV
FBC Liberec
Liga - koše, 3. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 11:15, SH ZŠ Dobiášova Liberec
FBC Liberec
10:6
1. FBC DDM Děčín IV
FBC Panthers Liberec ORANGE
Liga - koše, 3. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 12:45, SH ZŠ Dobiášova Liberec
1. FBC DDM Děčín IV
3:6
FBC Panthers Liberec ORANGE
Florbal Ústí
Liga - koše, 3. kolo
Neděle 14. listopadu 2021, 14:15, SH ZŠ Dobiášova Liberec
1. FBC DDM Děčín IV
3:12
Florbal Ústí
Florbal Chomutov
Liga - koše, 4. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 11:15, Gymnázium Ústí n./L.
1. FBC DDM Děčín IV
1:4
Florbal Chomutov
FBC DDM Kati Kadaň
Liga - koše, 4. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 12:45, Gymnázium Ústí n./L.
FBC DDM Kati Kadaň
6:4
1. FBC DDM Děčín IV
Florbal Ústí
Liga - koše, 4. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 14:15, Gymnázium Ústí n./L.
Florbal Ústí
13:0
1. FBC DDM Děčín IV
FD Teplice - DDM
Liga - koše, 4. kolo
Neděle 28. listopadu 2021, 15:45, Gymnázium Ústí n./L.
1. FBC DDM Děčín IV
2:4
FD Teplice - DDM

prosinec 2021

ASK Lovosice - LFP Black
Liga - koše, 5. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 9:00, Gymnázium Ústí n./L.
1. FBC DDM Děčín IV
1:4
ASK Lovosice - LFP Black
Florbal Chomutov
Liga - koše, 5. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 11:15, Gymnázium Ústí n./L.
Florbal Chomutov
5:1
1. FBC DDM Děčín IV
FLORBAL JABLONEC Blue
Liga - koše, 5. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 13:30, Gymnázium Ústí n./L.
1. FBC DDM Děčín IV
3:1
FLORBAL JABLONEC Blue
SK BIVOJ LITVÍNOV
Liga - koše, 5. kolo
Sobota 11. prosince 2021, 15:45, Gymnázium Ústí n./L.
SK BIVOJ LITVÍNOV
6:6
1. FBC DDM Děčín IV

leden 2022

FBC DDM Kati Kadaň
Liga - koše, 6. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 9:15, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
1. FBC DDM Děčín IV
3:4
FBC DDM Kati Kadaň
SCC SEMILY
Liga - koše, 6. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 10:45, SH TJ Turnov
1. FBC DDM Děčín IV
8.1.
SCC SEMILY
SK BIVOJ LITVÍNOV
Liga - koše, 6. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 11:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
6:1
1. FBC DDM Děčín IV
TJ Turnov
Liga - koše, 6. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 12:30, SH TJ Turnov
1. FBC DDM Děčín IV
8.1.
TJ Turnov
FD Teplice - DDM
Liga - koše, 6. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 13:00, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
FD Teplice - DDM
3:3
1. FBC DDM Děčín IV
FBC Vipers Most
Liga - koše, 6. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 13:30, SH TJ Turnov
1. FBC DDM Děčín IV
8.1.
FBC Vipers Most
Florbal Chomutov
Liga - koše, 6. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 15:15, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
1. FBC DDM Děčín IV
3:9
Florbal Chomutov

únor 2022

SCC SEMILY
Liga - koše, 7. kolo
Sobota 5. února 2022, 10:45, SH Žatec OA
1. FBC DDM Děčín IV
5.2.
SCC SEMILY
FbC Jazzmani Žatec
Liga - koše, 7. kolo
Sobota 5. února 2022, 12:30, SH Žatec OA
1. FBC DDM Děčín IV
5.2.
FbC Jazzmani Žatec
FBC Česká Lípa blue
Liga - koše, 7. kolo
Sobota 5. února 2022, 13:30, SH Žatec OA
1. FBC DDM Děčín IV
5.2.
FBC Česká Lípa blue