Elévové

říjen 2021

1. FBC DDM Děčín IV White
Liga, 6. kolo
Sobota 16. října 2021, 8:30, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV White
10:5
1. FBC DDM Děčín IV Blue
FD Teplice - DDM
Liga, 6. kolo
Sobota 16. října 2021, 10:30, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV Blue
4:6
FD Teplice - DDM
FD Teplice - Krupka
Liga, 6. kolo
Sobota 16. října 2021, 11:10, Vojanova Děčín
FD Teplice - Krupka
7:8
1. FBC DDM Děčín IV Blue
DDM Rozmarýn Litoměřice
Liga, 12. kolo
Sobota 30. října 2021, 9:00, SH Přívozní Lovosice
DDM Rozmarýn Litoměřice
8:2
1. FBC DDM Děčín IV Blue
ASK Lovosice - LFP Grey
Liga, 12. kolo
Sobota 30. října 2021, 11:00, SH Přívozní Lovosice
1. FBC DDM Děčín IV Blue
2:3
ASK Lovosice - LFP Grey
ASK Lovosice - LFP White
Liga, 12. kolo
Sobota 30. října 2021, 11:40, SH Přívozní Lovosice
ASK Lovosice - LFP White
0:13
1. FBC DDM Děčín IV Blue

listopad 2021

Florbal Ústí red
Liga, 19. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 8:30, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV Blue
18:4
Florbal Ústí red
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Liga, 19. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 9:50, Vojanova Děčín
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
13.11.
1. FBC DDM Děčín IV Blue
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Liga, 19. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 10:35, Vojanova Děčín
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
14:11
1. FBC DDM Děčín IV Blue
SK Štětí
Liga, 19. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 11:50, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV Blue
13.11.
SK Štětí
SK Štětí
Liga, 19. kolo
Sobota 13. listopadu 2021, 13:15, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV Blue
8:2
SK Štětí
Florbal Ústí white
Liga, 27. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 9:00, Gymnázium Ústí n./L.
1. FBC DDM Děčín IV Blue
11:1
Florbal Ústí white
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Liga, 27. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 10:30, Gymnázium Ústí n./L.
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
8:4
1. FBC DDM Děčín IV Blue
FBC SVČ Vipers Most
Liga, 27. kolo
Sobota 27. listopadu 2021, 12:40, Gymnázium Ústí n./L.
1. FBC DDM Děčín IV Blue
7:3
FBC SVČ Vipers Most

prosinec 2021

ASK Lovosice - LFP White
Liga, 33. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 9:40, SH SŠT Most Velebudice
1. FBC DDM Děčín IV Blue
6:6
ASK Lovosice - LFP White
FBC SVČ Vipers Most
Liga, 33. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 11:00, SH SŠT Most Velebudice
FBC SVČ Vipers Most
3:8
1. FBC DDM Děčín IV Blue
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Liga, 33. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 12:20, SH SŠT Most Velebudice
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
8:3
1. FBC DDM Děčín IV Blue

leden 2022

ASK Lovosice - LFP Grey
Liga, 41. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 9:00, Tělocvična ZŠ Dr.M Tyrše Děčín
ASK Lovosice - LFP Grey
10:8
1. FBC DDM Děčín IV Blue
Florbal Ústí white
Liga, 41. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 11:00, Tělocvična ZŠ Dr.M Tyrše Děčín
1. FBC DDM Děčín IV Blue
18:9
Florbal Ústí white
SK Dubí
Liga, 41. kolo
Sobota 8. ledna 2022, 11:40, Tělocvična ZŠ Dr.M Tyrše Děčín
SK Dubí
5:11
1. FBC DDM Děčín IV Blue
FBC DDM Kati Kadaň - Black
Liga, 48. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 9:10, Gymnázium Ústí n./L.
1. FBC DDM Děčín IV Blue
13:3
FBC DDM Kati Kadaň - Black
Florbal Ústí red
Liga, 48. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 10:40, Gymnázium Ústí n./L.
Florbal Ústí red
6:5
1. FBC DDM Děčín IV Blue
FD Teplice - Krupka
Liga, 48. kolo
Sobota 22. ledna 2022, 12:10, Gymnázium Ústí n./L.
FD Teplice - Krupka
5:3
1. FBC DDM Děčín IV Blue

únor 2022

1. FBC DDM Děčín IV White
Liga, 56. kolo
Sobota 26. února 2022, 10:15, SH Roudnice nad Labem
1. FBC DDM Děčín IV White
2:10
1. FBC DDM Děčín IV Blue
BK REAL ROUDNICE n/L
Liga, 56. kolo
Sobota 26. února 2022, 11:00, SH Roudnice nad Labem
1. FBC DDM Děčín IV Blue
6:6
BK REAL ROUDNICE n/L
SK Štětí
Liga, 56. kolo
Sobota 26. února 2022, 12:30, SH Roudnice nad Labem
1. FBC DDM Děčín IV Blue
8:7
SK Štětí

březen 2022

1. FBC DDM Děčín IV White
Liga, 62. kolo
Sobota 26. března 2022, 8:30, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV Blue
3:5
1. FBC DDM Děčín IV White
BK REAL ROUDNICE n/L
Liga, 62. kolo
Sobota 26. března 2022, 9:50, Vojanova Děčín
BK REAL ROUDNICE n/L
2:4
1. FBC DDM Děčín IV Blue
FD Teplice - DDM
Liga, 62. kolo
Sobota 26. března 2022, 11:50, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV Blue
2:8
FD Teplice - DDM

duben 2022

1. FBC DDM Děčín IV White
Liga, 69. kolo
Sobota 23. dubna 2022, 9:00, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV White
3:5
1. FBC DDM Děčín IV Blue
TJ Lokomotiva Louny - AGRIPOS
Liga, 69. kolo
Sobota 23. dubna 2022, 10:20, Vojanova Děčín
TJ Lokomotiva Louny - AGRIPOS
0:10
1. FBC DDM Děčín IV Blue
SK Dubí
Liga, 69. kolo
Sobota 23. dubna 2022, 11:40, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV Blue
16:4
SK Dubí