Přípravka

říjen 2021

SK Štětí
Liga, 2. kolo
Sobota 30. října 2021, 13:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK Štětí
7:4
1.FBC DDM Děčín IV black
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Liga, 2. kolo
Sobota 30. října 2021, 14:40, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
1.FBC DDM Děčín IV black
6:6
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
Florbal Chomutov Čertíci
Liga, 2. kolo
Sobota 30. října 2021, 15:50, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
1.FBC DDM Děčín IV black
6:11
Florbal Chomutov Čertíci

listopad 2021

1. FBC DDM Děčín IV blue
Liga, 9. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 8:10, Vojanova Děčín
1.FBC DDM Děčín IV black
11:0
1. FBC DDM Děčín IV blue
FD Teplice
Liga, 9. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 10:10, Vojanova Děčín
FD Teplice
11:2
1.FBC DDM Děčín IV black
H
Liga, 9. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 10:50, Tělocvična ZŠ Dr.M Tyrše Děčín
1.FBC DDM Děčín IV black
6.11.
H
1. FBC DDM Děčín IV white
Liga, 14. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 9:35, Městská SH Louny
1. FBC DDM Děčín IV white
0:0
1.FBC DDM Děčín IV black
SK Štětí
Liga, 14. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 10:50, Městská SH Louny
1.FBC DDM Děčín IV black
0:0
SK Štětí
FBC SVČ Vipers Most
Liga, 14. kolo
Neděle 21. listopadu 2021, 12:05, Městská SH Louny
1.FBC DDM Děčín IV black
0:0
FBC SVČ Vipers Most

prosinec 2021

1. FBC DDM Děčín IV blue
Liga, 20. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 8:30, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV blue
2:5
1.FBC DDM Děčín IV black
Florbal Ústí red
Liga, 20. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 9:40, Vojanova Děčín
1.FBC DDM Děčín IV black
0:6
Florbal Ústí red
Florbal Ústí white
Liga, 20. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 11:25, Vojanova Děčín
Florbal Ústí white
12:0
1.FBC DDM Děčín IV black
FBC DDM Kati Kadaň
Liga, 22. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 9:35, SH Kadaň
1.FBC DDM Děčín IV black
13:3
FBC DDM Kati Kadaň
Florbal Chomutov Domeček
Liga, 22. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 10:10, SH Kadaň
Florbal Chomutov Domeček
8:3
1.FBC DDM Děčín IV black
Mocní Tuleni Podbořany
Liga, 22. kolo
Sobota 18. prosince 2021, 11:20, SH Kadaň
Mocní Tuleni Podbořany
4:3
1.FBC DDM Děčín IV black

leden 2022

Florbal Chomutov Čertíci
Liga, 28. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 9:35, SH Podbořany
1.FBC DDM Děčín IV black
15.1.
Florbal Chomutov Čertíci
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Liga, 28. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 10:15, SH Podbořany
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
15.1.
1.FBC DDM Děčín IV black
FBC DDM Kati Kadaň
Liga, 28. kolo
Sobota 15. ledna 2022, 11:30, SH Podbořany
FBC DDM Kati Kadaň
15.1.
1.FBC DDM Děčín IV black
Florbal Ústí red
Liga, 33. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 8:55, Gymnázium Ústí n./L.
1.FBC DDM Děčín IV black
0:9
Florbal Ústí red
Florbal Ústí white
Liga, 33. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 9:45, Gymnázium Ústí n./L.
Florbal Ústí white
9:2
1.FBC DDM Děčín IV black
SK Štětí
Liga, 33. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 10:35, Gymnázium Ústí n./L.
SK Štětí
4:1
1.FBC DDM Děčín IV black
1. FBC DDM Děčín IV white
Liga, 33. kolo
Sobota 29. ledna 2022, 11:25, Gymnázium Ústí n./L.
1. FBC DDM Děčín IV white
3:3
1.FBC DDM Děčín IV black

únor 2022

1. FBC DDM Děčín IV white
Liga, 40. kolo
Sobota 19. února 2022, 9:00, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV white
4:2
1.FBC DDM Děčín IV black
Mocní Tuleni Podbořany Blue
Liga, 40. kolo
Sobota 19. února 2022, 10:10, Vojanova Děčín
1.FBC DDM Děčín IV black
2:10
Mocní Tuleni Podbořany Blue
SK Štětí
Liga, 40. kolo
Sobota 19. února 2022, 11:55, Vojanova Děčín
SK Štětí
5:0
1.FBC DDM Děčín IV black

duben 2022

1. FBC DDM Děčín IV white
Liga, 44. kolo
Sobota 2. dubna 2022, 9:00, Vojanova Děčín
1.FBC DDM Děčín IV black
2.4.
1. FBC DDM Děčín IV white
Florbal Jirkov
Liga, 44. kolo
Sobota 2. dubna 2022, 9:30, Vojanova Děčín
1.FBC DDM Děčín IV black
4:7
Florbal Jirkov
TJ Lokomotiva Louny-FOR LIFE
Liga, 44. kolo
Sobota 2. dubna 2022, 10:30, Vojanova Děčín
TJ Lokomotiva Louny-FOR LIFE
9:1
1.FBC DDM Děčín IV black
TJ Lokomotiva Louny-FOR LIFE
Liga, 44. kolo
Sobota 2. dubna 2022, 11:20, Vojanova Děčín
1.FBC DDM Děčín IV black
2.4.
TJ Lokomotiva Louny-FOR LIFE
1. FBC DDM Děčín IV blue
Liga, 44. kolo
Sobota 2. dubna 2022, 13:00, Vojanova Děčín
1. FBC DDM Děčín IV blue
6:5
1.FBC DDM Děčín IV black
Florbal Chomutov Ďáblíci
Liga, 48. kolo
Sobota 30. dubna 2022, 9:35, SH Kadaň
1.FBC DDM Děčín IV black
30.4.
Florbal Chomutov Ďáblíci
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
Liga, 48. kolo
Sobota 30. dubna 2022, 10:15, SH Kadaň
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
30.4.
1.FBC DDM Děčín IV black
Florbal Ústí red
Liga, 48. kolo
Sobota 30. dubna 2022, 11:30, SH Kadaň
Florbal Ústí red
30.4.
1.FBC DDM Děčín IV black