Muži

září 2022

TJ Sokol Královské Vinohrady B
Divize, 1. kolo
Neděle 11. září 2022, 14:00, TJ Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady B
7:1
1.FBC DDM Děčín IV
Florbal Sokolov
Divize, 2. kolo
Neděle 18. září 2022, 17:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
5:8
Florbal Sokolov
Florbal Chomutov B U23
Divize, 3. kolo
Neděle 25. září 2022, 19:00, Městská SH Chomutov
Florbal Chomutov B U23
1:5
1.FBC DDM Děčín IV

říjen 2022

SK BIVOJ LITVÍNOV
Divize, 4. kolo
Neděle 2. října 2022, 17:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
2:4
SK BIVOJ LITVÍNOV
Kralupy Wolves
Divize, 5. kolo
Neděle 9. října 2022, 18:00, SH Kralupy nad Vltavou
Kralupy Wolves
11:7
1.FBC DDM Děčín IV
BK REAL ROUDNICE n/L
Divize, 6. kolo
Neděle 16. října 2022, 17:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
4:8
BK REAL ROUDNICE n/L
Florbal TJ Kobylisy
Divize, 7. kolo
Neděle 23. října 2022, 18:00, SH TJ Kobylisy
Florbal TJ Kobylisy
8:5
1.FBC DDM Děčín IV
FBC DDM Kati Kadaň
Divize, 8. kolo
Neděle 30. října 2022, 17:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
5:7
FBC DDM Kati Kadaň

listopad 2022

FbC Barracudas Slaný
Divize, 9. kolo
Neděle 6. listopadu 2022, 18:00, SH BIOS Kladno
FbC Barracudas Slaný
21:4
1.FBC DDM Děčín IV
FBC Česká Lípa B
Divize, 10. kolo
Neděle 13. listopadu 2022, 16:30, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
4:6
FBC Česká Lípa B
Florbal Ústí B
Divize, 11. kolo
Neděle 20. listopadu 2022, 16:30, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
7:5
Florbal Ústí B
Florbal Sokolov
Divize, 12. kolo
Neděle 27. listopadu 2022, 14:00, ZŠ Františkovy Lázně
Florbal Sokolov
5:7
1.FBC DDM Děčín IV

prosinec 2022

Florbal Chomutov B U23
Divize, 13. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 17:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
15:8
Florbal Chomutov B U23
SK BIVOJ LITVÍNOV
Divize, 14. kolo
Sobota 10. prosince 2022, 18:30, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
5:14
1.FBC DDM Děčín IV
Kralupy Wolves
Divize, 15. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 16:30, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
5:2
Kralupy Wolves

leden 2023

BK REAL ROUDNICE n/L
Divize, 16. kolo
Sobota 7. ledna 2023, 17:00, SH Krupka
BK REAL ROUDNICE n/L
5:6
1.FBC DDM Děčín IV
Florbal TJ Kobylisy
Divize, 17. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 17:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
6:7
po prodl.
Florbal TJ Kobylisy
FBC DDM Kati Kadaň
Divize, 18. kolo
Sobota 21. ledna 2023, 18:00, SH Kadaň
FBC DDM Kati Kadaň
8:5
1.FBC DDM Děčín IV
FbC Barracudas Slaný
Divize, 19. kolo
Neděle 29. ledna 2023, 16:30, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
9:7
FbC Barracudas Slaný

únor 2023

FBC Česká Lípa B
Divize, 20. kolo
Sobota 4. února 2023, 17:00, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa B
4.2.
1.FBC DDM Děčín IV
Florbal Ústí B
Divize, 21. kolo
Sobota 11. února 2023, 20:00, SC SLUNETA Ústí n/L
Florbal Ústí B
11.2.
1.FBC DDM Děčín IV
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Divize, 22. kolo
Neděle 19. února 2023, 16:30, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
19.2.
TJ Sokol Královské Vinohrady B