Muži

září 2022

TJ Sokol Královské Vinohrady B
Divize, 1. kolo
Neděle 11. září 2022, 14:00, TJ Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady B
7:1
1.FBC DDM Děčín IV
Florbal Sokolov
Divize, 2. kolo
Neděle 18. září 2022, 17:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
5:8
Florbal Sokolov
Florbal Chomutov B U23
Divize, 3. kolo
Neděle 25. září 2022, 19:00, Městská SH Chomutov
Florbal Chomutov B U23
1:5
1.FBC DDM Děčín IV

říjen 2022

SK BIVOJ LITVÍNOV
Divize, 4. kolo
Neděle 2. října 2022, 17:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
2.10.
SK BIVOJ LITVÍNOV
Kralupy Wolves
Divize, 5. kolo
Neděle 9. října 2022, 18:00, SH Kralupy nad Vltavou
Kralupy Wolves
9.10.
1.FBC DDM Děčín IV
BK REAL ROUDNICE n/L
Divize, 6. kolo
Neděle 16. října 2022, 17:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
16.10.
BK REAL ROUDNICE n/L
Florbal TJ Kobylisy
Divize, 7. kolo
Neděle 23. října 2022, SH TJ Kobylisy
Florbal TJ Kobylisy
23.10.
1.FBC DDM Děčín IV
FBC DDM Kati Kadaň
Divize, 8. kolo
Neděle 30. října 2022, 17:00, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
30.10.
FBC DDM Kati Kadaň

listopad 2022

FbC Barracudas Slaný
Divize, 9. kolo
Neděle 6. listopadu 2022, 18:00, SH BIOS Kladno
FbC Barracudas Slaný
6.11.
1.FBC DDM Děčín IV
FBC Česká Lípa B
Divize, 10. kolo
Neděle 13. listopadu 2022, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
13.11.
FBC Česká Lípa B
Florbal Ústí B
Divize, 11. kolo
Neděle 20. listopadu 2022, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
20.11.
Florbal Ústí B
Florbal Sokolov
Divize, 12. kolo
Neděle 27. listopadu 2022, ZŠ Františkovy Lázně
Florbal Sokolov
27.11.
1.FBC DDM Děčín IV

prosinec 2022

Florbal Chomutov B U23
Divize, 13. kolo
Neděle 4. prosince 2022, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
4.12.
Florbal Chomutov B U23
SK BIVOJ LITVÍNOV
Divize, 14. kolo
Sobota 10. prosince 2022, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOV
10.12.
1.FBC DDM Děčín IV
Kralupy Wolves
Divize, 15. kolo
Neděle 18. prosince 2022, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
18.12.
Kralupy Wolves

leden 2023

BK REAL ROUDNICE n/L
Divize, 16. kolo
Sobota 7. ledna 2023, SH Krupka
BK REAL ROUDNICE n/L
7.1.
1.FBC DDM Děčín IV
Florbal TJ Kobylisy
Divize, 17. kolo
Neděle 15. ledna 2023, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
15.1.
Florbal TJ Kobylisy
FBC DDM Kati Kadaň
Divize, 18. kolo
Sobota 21. ledna 2023, SH Kadaň
FBC DDM Kati Kadaň
21.1.
1.FBC DDM Děčín IV
FbC Barracudas Slaný
Divize, 19. kolo
Neděle 29. ledna 2023, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
29.1.
FbC Barracudas Slaný

únor 2023

FBC Česká Lípa B
Divize, 20. kolo
Sobota 4. února 2023, SH Česká Lípa
FBC Česká Lípa B
4.2.
1.FBC DDM Děčín IV
Florbal Ústí B
Divize, 21. kolo
Sobota 11. února 2023, SC SLUNETA Ústí n/L
Florbal Ústí B
11.2.
1.FBC DDM Děčín IV
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Divize, 22. kolo
Neděle 19. února 2023, SH TJ Jiskra Nový Bor
1.FBC DDM Děčín IV
19.2.
TJ Sokol Královské Vinohrady B