Shrnutí 8-9.října

Krátká ohlednutí za víkendovými turnaji

Povedené akcičky i individuální výkony přípravkářů

Ligový start si přípravka odbyla v Litvínově.  Tým Blue se vyznačoval snahou o pěkné kombinace, White naopak těžil z individuálních akcí. Oba týmy si nakonec připsaly po 2 výhrách a 1 prohře.

Mladší žáci 5+1 ovládli 3.koš a v šatně se zpívalo

Na turnaj jsme vyrazili vlakem. Každý zápas přinesl něco jiného. 6:3 jsme porazili Žatec hlavně díky první polovině a Louny jsme v posledním zápas přetlačili 5:2. Nejlepší bitva však byla s domácími Lovosicemi, který nabídnul infartový závěr a vítězství 5:4. Oproti prvnímu kolu se do střelecké listiny zapsalo více hráčů a na závěr turnaje jsme si v šatně i zapěli Dalibora Jandu ,,Hráli jsme kličkovanou" - protože v této disciplíně jsme si věřili. Během turnaje byly rozdány 3 náramky -predátor (Bräuer), střeďák (Kanich) a nezastavitelny (Polák).

Mlží 3+1 vstoupila do letošní sezóny v Boru

Křest ohněm a horská dráha sportovních emocí, to byl 1.turnaj mladších žáků v 3+1. Jedno vítězství ze 3 zápasů je dobrá první vlaštovka.

Dorost v Rumburku s první ztrátou a novou motivací

Další kolo v Rumburku nabídly dva rozdílné zápasy. Jablonec jsme smetli. Lomnice byl těžší oříšek. Jsme za takové soupeře rádi, protože dělají soutěž napínavější. Do zápasu však zbytečně vstupoval jeden z rozhodčích, který jinak pěkný zápas zničil.

FBC DDM Děčín : FBC Jablonec

FBC DDM Děčín : FBC Lomnice

Junioři bez juniorů s jednou výhrou a prohrou

Junioři v něděli najížděli na turnaj do Lovosic bez juniorů, kteří šetřili sily na večerní zápas v Kralupech. Takže tým se skládal z dorostenců, kteří však v sobotu odehráli turnaj v Rumburku.

FBC DDM Děčín : LFP Lovosice

FBC DDM Děčín : Real Roudnice

Muži Kralupy nezaskočili

Ačko v Kralupech nevyhrálo hlavně díky minutovým blackoutum, ty byly v sezóně dva (20 minuta 2 goly, a mezi 23-29.minutou 5 branek). Soupeři to dalo pohodlný náskok, který si dokázal pohlídal.

FBC DDM Děčín : Kralupy Wolves