Shrnutí víkendu 19-20.listopad

Muži A vyhráli a mlži uhráli 1.koš

Přípravka

Premiérový domácí turnaj přípravky ukázal kromě kvalitního bufetu vyrovnané zápasy obou našich týmů s Žatcem. Především whiti předvedli drama jak se patří a zlepšeným druhým poločasem se probojoval k remíze, která byla doprovázena výbornou atmosférou. V dalších zápasech vynikali klasičtí děčínští tahouni, ale ti také museli smeknout před výkony litvínovských i ústeckých individualit. Děčínští trenéři pak byli nespokojeni se slabým pohybem hráčů a hraček, který se určitě musí zlepšit. Na druhou stranu se nám podařilo zapojit do hry další nové děti, které si odbyly premiéru. Rodičům moc děkujeme za pomoc při bufetu.

Mladší žáci v prvním koši překvapili

Minulé kolo jsme se probojovali do 1.koše. Čekali jsme, že nám bude naloženo, navíc s faktem, že jsme odjížděli v neúplné sestavě. Nakonec jsme skvělé fanoušky z řad rodičů a sebe překvapili. Uhráli jsme druhé místo, když jsme porazili Liberec a oplatili Lovosicím minulý debakl 0:9. Nestačili jsme jen na suverénní Litvínov. V zápasech nás podržel výrazně Jirka v bráně, který čaroval, ale hlavně zlepšil svou práci v brankoviště. Gólově se prosadilo 5 hráčů z 9.

Junioři

O víkendu odehráli junioři druhý "domácí" turnaj v Novém Boru. Do prvního utkání naši borci nevstoupili dobře, když v průběhu třetiny prohrávali 0:3. Od inkasování třetí branky přišlo zlepšení v útoku, což se projevilo hlavně ve druhé třetině, kde naši borci vstřelili 9 branek a dokázali Litvínov porazit. Ve druhém utkání změřili junioři síly s
oslabeným týmem rezervy Liberce. V tomto zápase se podařil vstup do utkání lépe a hru měl tým pod kontrolou téměř celý zápas. Postupně se dařilo proměňovat šance a tým si došel pro výhru s rozdílem skóre o 10 branek.

FBC DDM Děčín : FBC Liberec B

FBC DDM Děčín : SK Bivoj Litvínov

Muži A prolomili sérii porážek

Muži A ze sebe shodili deku, série porážek trvala déle než bylo zdrávo. Výkony z posledních zápasů se zvedali a konečně jsme udělali 3 body nad rezervou Ústí.

FBC DDM Děčín : Florbal Ústí B