Zhodnocení víkendu 14-15.září

5 zápasů, 4 vítězství. Na první víkend dobrá bilance.

Dorost v 1.lize za 3 body
Otvírákm sezóny se stal dorost. V 1.lize a kole zavítal do Prahy. Zde poměřil v 1.utkání síly s Olympem Praha. Důrazný a silný pražáci využili svých somatických předností a slabých píštalek rohodčích. Do poloviny zápasů jsme stačili držet krok, ale 3 rychlé branky soupeře ve druhé třetině nám vzali vítr z plachet a soupeř od té doby nepustil otěže zápasu z rukou. Porážka byla zasloužená.  Ve druhé utkání jsme zvládnuli zápas s Teplicemi, zápas byl nervozní jen do první branky, která nám i přes převahu trvalo vstřelit.

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Martin Kalina, který skvěle zvládnul svou pozici na hrotu.

Florbal Děčín : Olymp Praha 3:9
Florbal Děčín : FD Teplice 4:0

Dorost B vročil do sezóny 6 body
Tuto neděli pořádali Dorost B svůj první turnaj v této sezóně v "domací" Krupce. přivítali jsme tým z Lomnice, České Lípy a dva z Liberce. V prvním zápase sezóny jsme zkřížili hokejky z Českou Lípou. Vstup do zápasu se nám povedl více než protihráčům a už od začátku jsme českolipské přehrávali. Po většinu zápasu jsme měli navrch jak v útoku tak i obraně. Při obdržených gólech jsem měli malinko smůlu, kdy dva balonky propadli za záda našeho gólmana s velkým štěstím protihráčů. V útoku se nám naopak tolik nedařilo proměňovat vybudované akce, ale 6 vstřelených branek bylo i tak dobrý výkon. Zápas skončil výsledkem 6:4 pro naše barvy. V druhém zápase jsme po dlouhé pauze bojovali o další 3 body s týmem z Lomnice. Už od začátku jsme opět diktovali tempo hry a byli lepším týmem na palubovce. V zápase nám ještě více hořela koncovka a nemohli jsme se pořádně do brány trefit. V případě, že jsme už bránu trefili zastavil jí brankář protihráčů. Ale v obraně jsme byli spolehlivý a nepouštěli Lomnici do větších šancí a útoků. Výsledek 3:1 pro Děčín mohl být vyšší, ale 3 body jsou to co se počítá. Turnaj jako takový se povedl a zaznamenali jsme dobrý vstup do sezóny. 6 bodů je příjemných a budeme doufat, že i dále se bude v nové sezóně dařit.

Florbal Děčín : FBC Šluknovsko 6:4
Florbal Děčín : FBC Lomnice 3:1

Muži A namlsali diváky povedeným vstupem do sezóny
Muži A se po delší době povedlo vstoupit do sezńy vítězně. V novém azylu Krupské haly jasně zvítězil náš A tým nad rezervou České Lípy. Hodnocení zápasu trenérem Trčkou : Od nás povedený otvírák sezony. Jsem rád, že jsme udrželi koncentraci celých 60 minut a ve třetí třetině byli i slušně produktivní. Ale samozřejmě víme, že nás těžké zápasy teprve čekají. Děkujeme soupeři a přítomným divákům. Další zápas nás čeká hned další neděli 22.září opět v Krupské hale od 18:00. Těšíme se na další skvělou návštěvu jako v prvním kole.

Florbal Děčn : FBC Česká Lípa B 13:1

Program na další týden:
18.9. - DC+TP junioři  kvalifikace o extraligu - Teplice 19:00 soupeřem Sparta Praha