Zhodnocení víkendu 21-22.září

O víkendu premiérově starší žáci a junioři. Muži porazili silnou Rudnou.

Starší žáci ve druhém koši zjištovali jak na tom jsou
Starší žáci si odbyli svoji premiéru v sobotu ve Spořicích a všechny tři zápasy dopdly dle očekávání. S Chomutovem jsme sice dřeli, ale kvalitativně měli domácí jednoznačně navrh. Panthers Liberec by mohl být takové naše zrcadlo. První půle patřila Libereckým a Děčín nebyl poradně ve hře. Ve druhé části se však role obrátily a dokonce jsme otočili o skore z 0:2 na 3:2. Základní hraci doba nakonec skončila remízou a rozhodnout musely premiérově nájezdy, v kterých dominoval brankář Jirka Vrátil a protože byl úspěšný Tomáš Polák, výhra šla do Děčína. Proti Teplicím to byl otevřený duel, ve kterém jsme ale byli přesnější a herně měli o něco navrch. Výhra tedy byla zasloužená a dobře nás naladila na další práci.

Florbal Děčín : Panthers Liberec 4:3 pn

Florbal Děčín : FD Teplice 4:1

Florbal Děčín : Florbal Chomutov 1:8

Dorostenci z juniorské ligy dovezli 2 body
Juniori vyrazili ke svému prvnímu turnaji ve velmi mladé sestavě. To se projevilo v prvním zápase, kde udělali v obranné fázi hry mnoho laciných chyb. Společně se střeleckou impotenci to znamenalo výsledek 2:5 pro rezervu Ústí. Do druhého zápasu šli naši borci s obavou, jelikoz se soupeř v prvním utkání prezentoval velice tvrdou hrou. Obavy se nenaplnily a zapas byl plný hezkých florbalovych akci. Šťastný gol soupeře před koncem poslední části hry znamenal nájezdy, které hoši zvladli a napravili dojem po prvním zápase.

Florbal Děčín : Florbal Ústí B
Florbal Děčín : Vipers Most

Muži A i ve druhém zápase za 3 body
Komentář domácích Trčka Vladimír (Trenér): Dnes opravdový "otvírák" sezóny proti kvaltnímu soupeři. Od nás velmi povedená první třetina, bohužel pak nepochopitelný výpadek ve druhé. Třetí byla trošku vyhrocená, ale takové zápasy mají být. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím a píšeme důležité body do tabulky!

Florbal Děčn : Sokol Rudná 6:4