Zhodnocení víkendu 23-24.září

3.florbalový víkend už zapojil 4 kategorie. Hned 2 turnaje jsme odpořádaly.

Junioři

V sobotu se povedlo při novoborském pořádání ukořistit 4 body. V lepené sestavě jsme nejprve porazili Lovosice, které se nám v minulé sezóně v prvních dvou vzájemných utkáních nevedlo obrat o plný počet. V druhém zápase junioři (spíše dorostenci) dle trenérů nepodali zcela soustředěný výkon, který znamenal remízu s Roudnicí.

FBC DDM Děčín : ASK Lovosice 4:1

FBC DDM Děčín : BK Roudnice 2:2

Starší žáci se v sobotu dopravili do Lovosic tradičně vlakem a brousili si zuby na postup z druhého koše. V prvním zápase strži nepodali dobrý výkon. Bylo k vidění velké množství indi skills chyb a ztráty v rozehrávce. Vítězství 3:1 zařídili obránci výletem na útočnou polovinu. Ve zbylých dvou zápasech se strži zlepšovali a kontrolovanou hrou si dokráčeli k dalším dvěma vítězství. Ve 2.kole se tak můžeme těšit na porovnání ze soupeři z 1.kola.

FBC DDM Děčín : ASK Lovosice 3:1

FBC DDM Děčín : Jablonec 8:0

FBC DDM Děčín : FD Teplice 4:0

Muži A

Stejně jako minulý rok se mužům nepovedl vítězný vstup do soutěže. Ve svém 3.utkání vyjelo áčko do Kralup, kde se body zadarmo nevydávají. Kralupy po dvou kolech vedou soutěž bez ztráty kytičky. Body se nepovedlo ze středních Čech dovézt. Hodnocení trenéra Miška : Vstup do utkání nám vyšel do obrany a na tom jsem chtěli stavět i směrem dopředu. Bohužel první chybou, kterou domácí potrestali, jsme nastartovali pasáž, kdy jsme kupili jeden omyl za druhým. Do zápasu už jsme se nedokázali vrátit, Kralupy byly všude rychleji a od druhé třetiny už jsme jen marně naháněli výsledek.

FBC DDM Děčín : Wolves Kralupy 3:8

Dorost

Měl co napravovat po 1.kole, které se vůbec nepovedlo. Chybělo hlavně nasazení. V dohrávce 1.kola jsme však zvedli výkon oproti turnaji v Kadani. Výhra nad Kadaní se vždy počítá. Ve druhém zápase jsme dotáhli plzeňské manko, ale ve 3.třetině byl cítit náročný víkend. Přesto v závěrečném kolečku zazněla pochvala za celkové zlepšení v porovnání s prvním turnajem. Druhý koš jsme si ještě nezasloužili, ale budeme na něj makat.

FBC DDM Děčín : FBC DDM Kadaň 9:3

FBC DDM Děčín : FBC Plzeň 5:7

Další víkend : z 5 turnajů pořádáme hned 4