Zhodnocení víkendu 28-29.září

Třetí florbalový víkend za námi. Vojanovku po prázdninách provoněl bufet, muži drží neporazitelnost a dorost za plný počet.

Přípravka začala domácím turnajem
První turnaj přípravky a rovnou domácí premiéra. Jak pro několik dětí na hřišti, tak rodičů v hledišti. Jak Blue, kteří hráli v dopolední části, tak odpolední White, se předvedli v dobrém světle. Se všemi týmy odehráli minimálně vyrovnané zápasy nebo byli i jasně lepší. Obě party si krom dobrých výkonů připsali na své konto dvě výhry a jednu porážku. Na hřišti bylo ale i spoustu věcí, na kterých se musí dál pracovat a jelikož nás to baví a je na čem stavět, tak se těšíme na další turnaje. Děkujeme všem za podporu, rodičům za dobroty do bufetu a obzvláště dámám Sklenářové, Kadlecové a Pražmové za organizaci a servis celého bufetu. Moc děkujeme.

Dorost v 1.lize bodoval naplno
Na druhé kolo jsme zavítali do Krupky. Pomalejší zápas jsme předvedli s Wizards Praha, kde jsme se nechali ukoébat vedením 2:0 a druhou třetinu jsme prospali. Nakonec nás první lajna povedeným začátkem třetiny spasila a nasměrovala nás ke 3 bodům za výhru 5:2. Ve druhém zápase jsme se dokázali koncentrovat o něco lépe a povedeným vstupem a udržením nasazením jsme si došli pro jasnou výhru nad nevyzpytatelným soupeřem z Kralup. Povedlo se hlavně zamíchat 2.lajnou, která do té doby nebyla tolik gólová.

Florbal Děčín : Wolves Kralupy

Florbal Děčín : Wizards Praha

Premiéra mladších žákyň
Na turnaji v České Lípě se dnes úplně poprvé v historii klubu představily děčínské mladší žákyně. No a představení to bylo úspěšné, hned v úvodním utkání si holky poradili z Libercem a následnýý zápas proti Turnovu naopka ovládly soupeřky, a tak děčínačky odstartovaly sezónu ,,remízově´´. Dobrá práce.

Dorost B v daleké Lomnici na prázdno nevyšel
V druhém turnaji této sezóny jeli dorostenci B do daleké Lomnice, kde se střetli s Panthers Liberec a rezervou Turnova. V prvním zápase jsme měli poměřit síly s Turnovem, ale již od začátku zápasu bylo jasné, že o velké přeměřování nepůjde. Velká pasivita soupeře hned od začátku nám velmi usnadnila práci na hřišti. V podstatě celý zápas jsme v pohodě kontrolovali, drželi balónek (dovolím si tvrdit, že 90 % zápasu jsme ho měli v držení my) a útočili. Soupeř za celých 39 minut zápasu vystřelil pouze dvakrát a s oběma pokusy si v klidu poradil náš golman. Zápas se velmi povedl a zaslouženě skončil výsledkem 8:0 pro naše barvy. Druhý zápas s Panthers byl bohužel přesný opak prvního. Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně, bez pohybu a větší viditelné snahy v soubojích. Rychle jsme v zápase začali prohrávat (v 11 minutě již 0:5) a to se bohužel podepsalo i v hlavách hráčů. Během zápasu jsme se postupně zvedali a začali hrát lépe. Ale i tak jsme nestačili na protihráče a konečný nápor nebyl dostatečný na to se zápasem ještě něco udělat, pouze kosmeticky upravil skóre. Byl to zápas, který jsme mohli vyhrát, kdybychom se lépe vysoustředili za začátek zápasu a i přes rychlé obdržené góly udrželi hlavy nahoře. Výsledné skóre 3:7 zní lépe než reálně vypadala hra po první polovinu zápasu. Dorostenci B tedy okusili svojí první prohru, ale stále 3 výhry ze 4 zápasů jsou dobrý vstup do sezóny.

Florbal Děčn : Panthers Liberec

Florbal Děčín : TKS Turnov B

Muži poprvé venku, z Chomutova vezou všechny body

Trčka Vladimír (Trenér): Dnes od nás koncentrovaný výkon celých 60 minut. Klukům není moc co vytknout. Škoda dvou inkasovaných kusů na konci. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.